SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

I Co Teraz Kupić?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1898

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 59 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 1681
Otóż Jestem prawie już po Białku "SP 80"Była to moja 1 odżywka od póki ćwiczeni teraz nie wiem czy kupić sobie "WPC-80"2kg czy Trec Mega Mass XXL 3kg.Dziękuje
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 169 Wiek 3 lata Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 46960
Kup taką odzywke która uzupełni braki w diecie. Brakuje białka kup WPC-80. Masz za mało węgli wtedy Trec Mega Mass XXL 3kg.

Dum spiro spero

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 453 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4782

prowokacja
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 388 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5856
z tego co widze WPC-80 to białko a MASS XXL geinerek :D zależy czy chesz przybrać poprostu szybko mase <troszke tłuszczyku z geinerkiem> czy czystą mase mięśniową z białeczkiem. No ale nie zapomnij o tym że białka i geinery powinny być UZUPEŁNIENIEM DIETY !!!!! bez diety mogą ci one hoooya dać :D i tylko zmarnujesz kaske którą byś mógł dać np. MI :D pozdrawiam

Tylko Ciężka Praca Da Efekty

Siłownia u Walusia
http://www.sfd.pl/Siłownia_u_Walusia_-t726065.html 

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 1781 Napisanych postów 6182 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 64162
jak koledzy wyzej nie ma diety to kup sobie lizaka bo i tak nie osiagniesz efektow o jkich marzysz nie majac diety
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 4217 Wiek 37 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 43747
Gugcio lizaka mmm
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 1781 Napisanych postów 6182 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 64162
nom ale chupa chups bez cukru
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4590 Wiek 43 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 40065
****a kiedy sie skonczą te d****ne pytania, tak jest cały tydzień. Białko czy gainera.
Gdyby najpierw odwiedzali dział odżywianie to by takich pytań nie było!!!!!!!

Jestem Polakiem – więc mam obowiązki polskie.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 4217 Wiek 37 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 43747
Ale zawsze będą odwiedzac ten dział pierwszy a nie odzywianie;) wiec sadze ze ty pytania sie nie skoncza:/:)
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 1781 Napisanych postów 6182 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 64162
Chyba ze Dostep bedzie z jakims haslem ktore ukryjemy w odzywianiu
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1907 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 35840
proponuje BEZWZGLEDNIE traktowac userow ktorzy wysylaja takie posty

mysle ze doskonalym pomyslem byloby nieodpowiedanie na takie posty, moze to daloby ludziom do myslenia

https://www.sfd.pl/temat250485/ looknijcie tu

pozdr

http://www.sfd.pl/-t301411.html
http://www.sfd.pl/search.asp <--odpowiedź na wszystkie Twoje pytania
http://www.sfd.pl/temat195089/  <--najlepszy program antyspamowy
<<< AKCJA "STOP SPAMOWI NA SFD.PL" - PRZYŁĄCZ SIĘ!!! >>>

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak to brac?

Następny temat

Jak to połaczyc??

electro
Polecane artykuły