SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co teraz kupić ?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1018

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

17

Waga / wzrost

77,5kg / 176cm

Staż treningowy

5 miesięcy

Stosowane już wcześniej suplementy

Mass xxl, Shock Therapy
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 51
Witam, cwiczę 5 miesięcy, 3 miesiące z odżywkami mass xxl i przedtreningówką shock therapy, za*ebałem trochę bo kupiłem gainera mimo tego że miałem już troszku tłuszczu i zrobiłem sobię nawet masę ale mam też troszku tłuszczu, ćwiczyłem potem 2 miesiące bez odżywek, i chcę zacząć teraz robić masę, tylko najlepiej było by mi chyba teraz kupić białko, tylko nie bardzo wiem jakię, przed treningówkę to kupuję shock therapy.


btw. mam jeszcze storm therapy ale nie wiem czy go stosować ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 3726 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 24421
To jest właśnie tak, jak ktoś kupuje co bez wiedzy. Panie kolego, ćwiczyć 5 miesięcy, a już się bierzesz za przedtreningówki ?
Zły wybór. Białko kupuje się kiedy wiesz jakie masz zapotrzebowanie i stosuje się je wedle braków. Pokaż nam jakie posiłki zjadasz w ciągu dnia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 51
hmm no nie będe tutał kłamał, bo szczerze mam wakację to budze się już na obiad :D także obiad jak każdy inny przeważnie kotlet, czasem kurczak z ryżem, pod wieczór jakieś kanapki i owoc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 3726 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 24421
To ja ci powiem tak. Pieniążki wydaj na odpowiednią dietę. Zapraszam do działu: https://www.sfd.pl/Odżywianie-f10.html
Jeżeli chcesz, możesz brać suple, ale od razu mówię, że kasa pójdzie na marne, a tego chyba byś nie chciał. Nic na tym nie zyskasz. Kreatyna opiera się na diecie i jest głównie od niej zależna. Bez tego nie masz co ruszać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 51
a obliczyłem sobie jeszczę Procent tkanki tłuszczowej 19.36%, problem w tym że za niedługo zaczną mi się praktyki i nie będe miał też kiedy tej diety stosowac, tzn, moge trochu moje posiłki zmienić ale chyba po to są suple żeby uzupełniały dietę ?, dlatego może ktoś mi doradzi co by zakupić ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 863 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 42581
no to radze jako ze jest lato zrobic sobie redukcje a nie mase
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 3726 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 24421
Też bym ci proponował zredukować trochę i dopiero potem brać się za masówkę.
Suple odgrywają tutaj małą rolę jeżeli chodzi o dietę w kwestii białka czy gainerów. Najwięcej % odgrywa tutaj dieta. Proponuję ci poczytać podwieszone tematy w dziale "Odżywianie"

Zmieniony przez - p3pe w dniu 2012-07-21 15:36:31
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 51
hmm no to się wezmę teraz za redukcję do końca wakacji, a potem za masę, ale no powiedzielibyścię mi już na przyszłość jakie białko na masę ?
...
Napisał(a)
Usunięty przez Amentoris za pkt 6 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 51
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 3726 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 24421
Jeżeli będziesz miał odpowiednio zblilansowaną dietę, białko nie będzie ci potrzebne. Wylicz zapotrzebowanie btw i jak będzie pora na masowanie to dopiero zapraszamy do tego działu :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

kreatyna.....i co dalej?

Następny temat

spalacz - słabe efekty

WHEY premium