Szacuny
0
Napisanych postów
120
Wiek
43 lat
Na forum
21 lat
Przeczytanych tematów
3145
siemanko mam pytanko.mianowicie miałem przerwe 2 miesieczna w treningach ale od tygodnia trenuje dalej i chcialbym dolozyc bialko jakies i kreatynke.Brac juz teraz czy poczekac az minie okres roztrenowania i zacznie sie treningi takie na serio bo wiadomo powroty bywaja ciezkie.pozdrawiam