siema !! nie wiedziałem , gdzie to umieśćić, a więc daje TU ! Chcialem się podzielić WIDOWISKIEM, jakie miało miejsce na siłowni !! Może to dla Was żadna rewelacja nie będzie ,ale dla mnie byłajest !!wiec ... bity był rekord siłowni w wyciskaniu i jakis KTOŚ bo go nie znałem wziął 200 kg !! za***iście to wygladało !! sztanga juz nie prosto , tylko cieżary pod małym kontem wygiete ku ziemi LOL !!!!!! fajnie było popatrzeć na tego typa.... 3 osoby go asekurowały !
pozdro !!
pozdro !!
Krzysztof Piekarz

więc 200 to słabiutko 

