Szacuny
0
Napisanych postów
46
Na forum
21 lat
Przeczytanych tematów
262
Witam, kiedy lepiej jest przepracować przedramiona - po treningu bicepsów czy raczej z inną grupą mięśniową, mnie akurat chodzi konkretnie o tricepsy. Mój trening rozkładam na 5 dni,zaczynam w poniedziałek : klatka + nogi przód ( przywodziciel), wtorek : biceps , środa : przerwa, czwartek : mięśnie górnego i dolnego grzbietu + dwugłowe ud, piątek : barki + łydki, sobota : triceps. Gdzie lepiej dodać trening pzredramion? do wtorku czy soboty? Ogólnie po treningu bicepsów(wyczepujący 12 serii w 3 ćwiczeniach) mam problem z wzięciem jakiś konkretniejszych ciężarów na przedramię, nie czuję już uścisku :(,a ogólnie mam słabo rozwinięte i słabe przedramiona, co przeszkadza mi w wielu innych ćwiczeniach. Sądzę, że po treningu tricepsów miałbym więcej siły w przedramionach, ale czy bedę w stanie je tak dobrze przepracować jak po treningu bicepsów? Pozdrawiam i czekam na opinie
Szacuny
2
Napisanych postów
181
Wiek
42 lat
Na forum
21 lat
Przeczytanych tematów
4148
1. nie rozdzielaj treningu nog na 2 dni. cwicz cale nogi 1 dnia
2. nie lacz duzych parti na jednym treningu
3. przedramion cwicz z nogami bo wtedy nie pracuja i bedizesz mial sile, a jak nie masz kiedy to wieczorami w domu hantelkiem czy jakims innym obciazeniem jak uz odpoczniesz pomachaj 2x w tyg
Szacuny
0
Napisanych postów
46
Na forum
21 lat
Przeczytanych tematów
262
Więc MisieXL z tego co piszesz an pzredramiona zostaje mi czwartek i sobota,sądzisz że jeden dzień przerwy wystarczy na reg przedramion?Ewenatualnie mógłbym w niedzielę krótki trening robić w domku, ale wtedy skracają mi się okresy odpoczynku - w pon jadę klatkę, sam nie wiem która z tych opcji będzie lepsza. Grunt, że muszę coś z pzredramionami zrobić, i chyba 2 x w tygodniu będzie dobrym roziązaniem. A Slick odnośnie tego co piszesz naparwdę dobrze czuję nogi przy treningu dzielonym, tym bardziej że wykonuję ćwiczenia izolujące, całkowicie zrezygnowałem z przysiadów(głównie ze względu na tyłek ). Pozdro
Szacuny
0
Napisanych postów
46
Na forum
21 lat
Przeczytanych tematów
262
No ok, abstrachując już od nóg, ważne że trening daje efekty ,co mogę zrobić z tymi przedramionami w mojej sytuacji? Jakiś konkretny pomysł?Wylliam tak jak mówisz pracują one w wielu innych ćwiczeniach,i mi w nich raczej przeszkadza,bo nie wytrzymują obciążeń, którymi byłbym w stanie ćwiczyć
Szacuny
33
Napisanych postów
2517
Wiek
38 lat
Na forum
20 lat
Przeczytanych tematów
23490
Na siłę przedramion dobre ćwiczenie,polecam: stajesz przed sztangą, ktora jest odlozona na stojakach.Chwytasz ją i trzymiesz .Jeżeli wytrzymasz 20 sekund dokladasz obciążenia i w nastepnej serii starasz się znowu wytrzymać przez 20 sekund, i tak ze 3 serie.Postawa podczas cwiczenia jak w koncowej fazie martwego.Plecy wyprostowane łopatki sciagniete.Lepiej mieć kogos do pomocy przy tym ćwiczeniu bo nieraz sztanga nie chce wrocic na stojak z powrotem.