Szacuny
0
Napisanych postów
464
Wiek
45 lat
Na forum
21 lat
Przeczytanych tematów
41087
te 32 serie to czym robisz? sloikiem po ogorkach?
po 32 seriach to bys nie mial sily pierdnac a ty chcesz jeszcze rozpietki dozucic... czyli by bylo ok 40 serii.... ee co to dla Ciebie :>
Szacuny
11207
Napisanych postów
52115
Wiek
33 lat
Na forum
26 lat
Przeczytanych tematów
57816
staz okolo 5 miesiecy a ta sztanga faktycznie lekka obecnie serie robie sobe 60 kg na plaskij i 55 kg na skosie wiec takim poczatkujacym juz nie jestem a na tym treningu przyrost na klacie mialem okolo 9 cm w 3 miesiace a na bicu z 33 na 39 :D :D :D i to bez zadnej kreatynki i supli i wlasnie zadalem pytanie bo mam problem bo klatka mi juz tak nie puchnie jak kiedys a bic to inna historia :D :D :D i mam pytanie jako ze nie uzywam supli to doradzcie co na poczatek moge sobie kupic i kiedy spozywac bialko przed i po treningo po jakim czasie ?? wiem ze to do innego dzialu ale jak jedziemy to wszystko ...
Szacuny
0
Napisanych postów
108
Na forum
20 lat
Przeczytanych tematów
879
wiesz co raczej sie nie ocenia samego siebie napsiales ze juz takim poczatkujacym nie jestes staz 5 miechow to jescze nic:D jakbys napsial 5 lat mozesz sie nazwac ze cos tam wiesz z wlasnego doswiadczenia :D sam cwicze krotko:D i najlepiej sam do wszystkiego dochodzic bo czytanie postow na sfd i to ze ktos ma w profilu 30000 lpa i sogow 1000 to nie oznacza ze moze doradzic dobrze np lookniejcie neiktorych modow profile zobaczcie ich wymiary niektorych sa niewielkie ale ile razy jada lepszych kolesi ach tak to juz jest wiec poprobuj z ta klata a 32 serie to chyba z tricem slabo cie widze za rok jak tak nadal bys cwiczyl ale powodzenia
Szacuny
11207
Napisanych postów
52115
Wiek
33 lat
Na forum
26 lat
Przeczytanych tematów
57816
postaram sie i wprowadzic diete a kwestia tego czy poczatkujacy czy nie ?? nie to jest najwazniejsze od poniedzialku zeminam plan :) juz dzisiaj zauwazylem zmienilem cwiczenia zwiekszylem ciezar i zmniejszylem ilosc serii na bica i odrazu bylo lepiej :)
Szacuny
2
Napisanych postów
579
Wiek
42 lat
Na forum
20 lat
Przeczytanych tematów
4606
wg mnie:
te pierwsze 2 3 tyg "przyrostu" to ie byl tak naprawde przyrost tylko miesien ci sie przyzwyczajal do tego ze jest cwiczony, nabieral wody zeby zrobic sobi wiekszy zapas ATP i takie tam, a co do stazy to ja bym sie martwil jak by nic nie weszlo po roku cwiczen (przy zalozeniu ze cwiczysz na sucho) takze nie masz sie czym przejmowac cwicz i bad cierpliwy,