Szacuny
1
Napisanych postów
59
Na forum
23 lat
Przeczytanych tematów
785
moja żonka z kumpelą wybrały sie na aerobik i tak już uczęszczaja jakis czas moja zonka i tak jest chudziutka a teraz to już prawie nieje wydaje mi sie że powina wspomuc deiete czyms ale niemam pojencia co jej kupic prosze o pomoc.
Szacuny
0
Napisanych postów
473
Wiek
41 lat
Na forum
21 lat
Przeczytanych tematów
14663
jak nic nieje to pewnie diete ma z czasopisma dla kobiet, tam pisza bzdury o katowaniu organizmu. Te diety tylko na pozor daja efekty i czesto oslabiaja organizm.
Zapraszam do dzialu odzywianie a napewno znajdziesz cos sensownego dla zony ktora zacznie jesc i dobrze funkcjonowac, a to chyba dla ciebie wazne.
Jedyne w co warto inwestować to w siebie. Szam i Rośnij
Szacuny
1
Napisanych postów
59
Na forum
23 lat
Przeczytanych tematów
785
no bardzo warzne by sie jakos odrzywiała ale niebende przecie nasiłe jej pchał -kupie jej jakies mineraly witaminy czy cos - ona chce ujendrnic ciało - troche miensnie wzmocnic , jakis suplement jej kupie tylko co ??
Może cos na apetyt ,niemam pojencia a wiem że jak niebedzie sie odrzywiala to mi sie jeszcze przewruci w pracy albo na sali .
Szacuny
13
Napisanych postów
964
Wiek
28 lat
Na forum
20 lat
Przeczytanych tematów
15523
Co jej chcesz kupić Krete ? Tribulusa ? To nie działą na takiej zasadzie że Ona nieche jejść a Ty ją będziesz faszerować odżywkami bo to ne przejdzie.To nie to samo.Pokaż jej to forum i niech sama sobie kombinuje.Ułoży diete taką odpowiednią żeby fajnie ujędrnić ciało a np nie tracić na wadze.Wiesz jak jest Kobiety czytając te kobiece gówna mogą sobie wybrazić niewiadomo co.A nie wiem czy iwesz co to jest anoreksja.Pogadaj z nią !
~ "...obraża mnie ten obraz próżności - pokaz mody a nie możliwości..." ~