a ja uważam że Arnold jest spoko. inteligentny typ i pewny siebie. zobaczcie takiego Yatesa czy Colemana. to są przy Arnim d****e.
...
co do tego pogrzebu to jest to sytuacja z pumping iron ale to jest historia nieprawdziwa wymyślona na potrzeby filmu... Arnold wpadł na ten pomysł bo kiedyś inny kulturysta tak zrobił.... Czytałem we Flexie wywiad z Arnim na temat tego filmu 

...
nie pochawalam takiego zachowania , ale ci ludze swoja glupota i naiwnoscia sami sie o to prosili.
Upadłem! Nikt nie poda ręki?!! Nie szkodzi! SAM WSTANE! ... SILNIEJSZY!!!
...
http://www.boreme.com/boreme/funny-2005/arnie-in-brazil-p1.php - przypalowy filmik z arnim
...
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Poprzedni temat
najlepszy z najlepszych 2
Następny temat