Jeden z najbardziej utytułowanych kulturystów na świecie, Arnold Schwarzenegger jest człowiekiem o wielu talentach, co udowodnił już nie raz. Były gubernator Kalifornii zaangażował się ostatnio w pomoc bezdomnym. Po raz kolejny zaskoczył wiele osób i podarował 25 domków, by pomóc bezdomnym weteranom w West Los Angeles w Kalifornii. Siedmiokrotny mistrz Mr. Olympia naprawdę ma gest!

Schwarzenegger nawiązał współpracę z Village For Vets i przekazał ogromną kwotę 250 000 USD na ten cel. Village For Vets to organizacja non-profit stworzona, aby pomóc weteranom z grup ryzyka w zapewnieniu schronienia i jedzenia. Sekretarz ds. Weteranów Denis McDonough zgłosił się na ochotnika wraz ze Schwarzeneggerem, aby pomóc w postawieniu małych domków do Zachodniego Los Angeles. Tym samym zrobił niezwykły prezent świąteczny osobom w potrzebie. 

„Dzisiaj wcześnie obchodziłem Boże Narodzenie. 25 domów, które podarowałem dla bezdomnych weteranów, postawiono tutaj, w LA. Fantastycznie było spędzić trochę czasu z naszymi bohaterami i powitać ich w nowych domach”. 

Schwarzenegger cały czas pozostaje wpływowym głosem w sporcie. Jednak ostatnio były gubernator Kalifornii zyskuje uznanie za swoje filantropijne przedsięwzięcia. Darowizna w wysokości 250 000 dolarów na postawienie domków z pewnością pomoże zapewnić godziwe warunki weteranom z zachodniego Los Angeles. Kalifornia to stan słynący z największej liczby bezdomnych w USA. Władze nie mogą poradzić sobie z mieszkającymi na ulicach ludźmi, gdzie jest ich ponad 100 tysięcy. W popularnym ostatnio dokumencie na Netflix “Na miejscu zbrodni: Zaginięcie w hotelu Cecil” zostało wspomniane o kryzysie bezdomności w LA. Z jednej strony bogactwo i przepych, a z drugiej ubóstwo i upadek człowieczeństwa. Fantastycznie, że Schwarzenegger  dostrzega ten problem i stara się pomóc. Szacunek dla niego!

Komentarze (4)
K0currro

Niech lewa twoja reka nie wie, co czyni prawa.

3
jarabco

W punkt.

0
M-ka

Wzorcowy FILANTROP.

0
F1.08

Faktycznie niesamowita hojnosc...250 tysiecy. Dwa posty wyzej artykul o rozwodzie Arnolda - majatek 400 milio ow USD

0