Cały świat obiegły szokujące wieści na temat Arnolda Schwarzeneggera. Ikona kulturystyki oraz siedmiokrotny Mr Olympia, przeszedł awaryjną operację na otwartym sercu. Według doniesień TMZ, Schwarzenegger w czwartek pojawił się w szpitalu Cedar-Sinai w celu wymiany zastawki. Podobno operacja była eksperymentalna i pojawiły się pewne komplikacje. Lekarze byli przygotowani na wypadek, gdyby wymiana zastawki się nie powiodła i szybko zdecydowali, że Arnold potrzebuje operacji na otwartym sercu, która trwała kilka godzin.

Dobra wiadomość jest taka, że ​​Schwarzenegger jest w stabilnym stanie, a kiedy się obudził powiedział podobno “I’m back”, więc humor go nie opuścił. W 1997 r., kiedy Arnold miał 50 lat, poddał się operacji polegającej na zastąpieniu wadliwej, wrodzonej zastawki aortalnej. Teraz należało ją wymienić. Wiadomość ta jest szokująca, szczególnie biorąc pod uwagę, jak silny i zdrowy Arnold Schwarzenegger, przyglądał się ostatnim wydarzeniom Arnold Sports Festival, które miały miejsce zarówno w Ohio, jak i w Australii.

Daniel Ketchell, rzecznik Arnolda Schwarzeneggera powiedział dziennikarzom, że Mistrz jest już przytomny i ma się dobrze.

"Schwarzenegger przeszedł zaplanowaną procedurę w Cedars-Sinai w celu zastąpienia zastawki, która została pierwotnie zastąpiona z powodu wrodzonej wady serca w 1997 r.".

Liczymy na szybki powrót do zdrowia Mistrza! Niektórzy na liście marzeń do zrealizowania, nadal mają spotkanie z Arnoldem.

Komentarze (3)
ahk002

Szkoda byłoby stracić taką legendę.

0
ctxvenwb292x

Cos mi sie wydaje ze niedlugo kostucha po arniego przyjdzie....

0
domosos

Arniego nic nie rusza, się będzie trzymał.

0