SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

JAY CUTLER NA MASIE (150KG!!!)

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 43619

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 130 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 456
według mnie wygląda rewelacyjnie,to jest bynajnmniej wygląd jaki chciałbym mieć
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1083 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7851
fantastycznie.......... przymasił

każda masa wymaga czasu :)im wiecej pospiechu tym wiecej skutków ubocznych

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 603 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 16407
barczysty chlopiec<lol>
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 140
Co z tego że ma taką mase jak i tak przez te swoje mięśnie jest "niepełno sprawny". Jak dla mnie to za dużo!

Czlowiek nie rodzi sie mistrzem, tylko sie nim staje!

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52114 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
albo nic




Zmieniony przez - om w dniu 2005-08-21 23:19:56
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 111 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1871
tak zwany "przerost formy nad treścią" a raczej "przerost masy..."
...
Napisał(a)
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 886 Napisanych postów 35146 Wiek 87 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 814700
konkretnie, ale za tlusto na tych fotach

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 4168 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 16830
i za dużo wody... wziął kreatyne i spuchł

Zmieniony przez - muzyk w dniu 2006-01-14 20:17:58
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 66 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 586
mało atletyczna sylwetka

-----

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 926 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 7906
Nic tak Mnie nie rusza jak zawodowa kulturystyka,chciałbym byc jednym z nich.
Fajny zawód,kasa i masa.
Wejdzcie na oficjalną strone Catlera,za***iste zdjęcie na głównej stronie,i kliknijcie na jego sponsorów-chyba żaden sportowiec w polsce tylu nie ma,i to jest TO: ROBISZ TO CO LUBISZ I MASZ Z TEGO KUPE KASY NIE WSPOMINAJĄC O SŁAWIE NA CAŁYM ŚWIECIE.

KULTURYSTYKA znaczy coś więcej!!!

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Białystok zaprasza!

Następny temat

WOJTEK WASILEWSKI MISTRZEM EUROPY

electro
Polecane artykuły