Witam, waze 79 kg przy wzroscie 178 cm. Obecnie robie trening na mase. Do wakacji i ogolnie cieplych miesiecy chcialbym zrzucic troche brzucha. Czytalem przyklejone tematy i FAQ'i, ale w kwestiach diety jestem calkowicie zielony. Mam prosbe do wszystkich, ktorzy moga pomoc, aby pomogli ulozyc mi odpowiednia diete aby zrzucic ten tluszcz z brzucha.
Dodam, ze od jutra zaczynam robic A6W i bede sie staral o regularne aeroby (rower albo bieganie) 3 razy w tygodniu.
Dzieki za wszelka pomoc.
Dodam, ze od jutra zaczynam robic A6W i bede sie staral o regularne aeroby (rower albo bieganie) 3 razy w tygodniu.
Dzieki za wszelka pomoc.
Krzysztof Piekarz
A jak przyjdzie czas przed wakacjami to wejdziesz na redukcje i ladnie spalisz fet z brzuszka przy CKD