Mam diete z dodatnim bilansem energetycznym. Moje dzienne zapotrzebowanie to 2000kcal, a dziennie spozywam min. 3000kcal.
Do tego stosuje gainera vitalmaxa 10kg.
Plus trenign co drugi dzien. Cwicze tylko wyciskanie sztangi i rozpietki.
To wszystko od niecalych 3 tygodni.
Slabo przytylem bo 2 kg. Raz byla noc stresu, przez ktorą stracilem 1.5kg szok.
Byl tydzien gdzie uzyskalem to 2 kg. Potem drugi tydzien waga stoi w miejscu, nic sie nie zmienilo przez caly tydzien. Co jest ?
Do tego stosuje gainera vitalmaxa 10kg.
Plus trenign co drugi dzien. Cwicze tylko wyciskanie sztangi i rozpietki.
To wszystko od niecalych 3 tygodni.
Slabo przytylem bo 2 kg. Raz byla noc stresu, przez ktorą stracilem 1.5kg szok.
Byl tydzien gdzie uzyskalem to 2 kg. Potem drugi tydzien waga stoi w miejscu, nic sie nie zmienilo przez caly tydzien. Co jest ?
Krzysztof Piekarz