Hmm... Jak by to powiedziec... bralem kreatynke... jakis miesiac, nie chodzilem na silownie tylko hantle i pompki w domku... i mialem przrwe 3 miesiace (lenilem sie i oczywiscie juz kreatynki nie ladowalem ) no i po tej przerwie moje plecy wygladaja nastepujaca... Jak wy oceniacie? mam 15 lat /JESLI TEN POST JEST GLUPI TO GO SKASUJCE =)/ Dziekuje Za Odpowiedzi Z Gory =)
Krzysztof Piekarz

