SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

HMB - troszke szcegółow dotyczacych dawkowania

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1451

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1126 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5124
Witam mam takie malutkie a zarazem szzcegółowe pytanko
Jak dawkować HMB
jesli biore xpanda na czczo oraz xpE przed treningiem a w dni nietr. xpE na czczo a xp po poludniu 20 min. pzred posilkiem na pusty ruszt
dopiero dzis dostalem HMB wiec zaczynam łykac a xp od nastepnego tyg.
plan jest taki
w dni tr. rano,przed tr,po tr. i przed snem po 1g
w dni nietr. rano 1,5g w poludnie 1g przed snem 1,5g
i teraz moje pytanko
1.
ile przed sniadaniem lykac HMB i w jakim odstepie od xp jesli xp bede lykal jakies 20min. przed śniadaniem
2.
ile minut przed treningiem i w jakim odstepie jesli xpE bede lykal 30 min. przed treningiem
3.
ile po treningu i w jakim odstepie zcasowym (przed czy po wypiciu gainera)?
4.
ile czasu przed snem i ile minut po ostatnim posilku
5.
i jesli chodzi o dzień nietr. to jesli chodzi i popoludniowa dawke 1g to w jakim odstepie czasowym od posilku i czy lepiej po czy na pusty zoladek np. 20 min. przed posilkiem

Wiem ze neima sztywnych regul i nie zawsze tzreba sie ich trzymac jednak wolabym wiedziec jak to mniejwiecej powinno wygladac tak szcególowo bardziej Dziekoweczka za rozpisanie mi tego jakoś

99% sukcesu to chęci... jeżeli je masz to witaj w klubie:]

>>pozdro<<

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1642 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 16357
Ad1.
wez razem z XP
Ad2.
wez razem z XP
Ad3.
od razu po treningu, mozesz razem z gainerem
Ad.4.
Przed samym snem, nie jest istotne ile czasu minie od posilku
Ad5.
Moze byc po moze byc na pusty jak ci wygodniej

"Dzisiaj jestem mały, jutro będe duży"
Najlepsze wg was stacki kreatynowe - ankieta http://www.sfd.pl/temat245224_strona1/ 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1126 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5124
Dzięki sogacz poleciał.
Moze wypowiedzieć sie jeszcze ktos z ekspertow/znawców
moze damix mietki albo ziper

99% sukcesu to chęci... jeżeli je masz to witaj w klubie:]

>>pozdro<<

...
Napisał(a)
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2090 Napisanych postów 49893 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 492546
Nie jestem Damixxx,mietki ani ziper ale zrobilbym dokladnie tak samo jak napisal Czarnyy
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1126 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5124
Ok dzięki!

99% sukcesu to chęci... jeżeli je masz to witaj w klubie:]

>>pozdro<<

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 6 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 126451
..Rado.. , bierz hmb najwcześniej jak możesz po wstaniu i jak najpóźniej przed snem/xp nie powinien tu kolidować/, przed treningiem bierz około 20 minut a po treningu jak w przypadku porcji porannej jak najwcześniej po/kilka-kilkanaście minut/, w nietr. porcję w ciągu dnia weź pomiędzy posiłkami.
pozdrawiam i dziś dobrej nocy już życzę!
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 16119 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 160511
kolega dobrze rozpisał
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1126 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5124
apokalipsa wielkie dzieki
zipera dzieki za zajzenie

99% sukcesu to chęci... jeżeli je masz to witaj w klubie:]

>>pozdro<<

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

stack kreatynowy

Następny temat

ultimate nie ma zezwolenia GIS???

electro
Polecane artykuły