SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Thermal pro.. jak brać?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5843

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 297
Witam, mam pytanie, kupilem thermal pro, biore od wczoraj, wczoraj 2 tabletki, dzis rowniez dwie, po sniadaniu ok.6.30 rano i przed obiadem ok 14, pomiedzy tymi posilkami lekkie drugie sniadanie, aeroby wieczorem ok 30 na rowerku stacjonarnym do tego A6W. Problem jest taki ze nic nie odczuwam, zadnego pobudzenia ani walenia serducha, a tyle sie o tym oczytalem, moze tylko nieznaczne obnizenie apetytu... czy cos nie tak robie? łze pory dawkowania? Z gory dzieki za odpowiedzi :]
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1529 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9814
Stosowalem ten wynalazek 3 miechy temu. Efekty zaskakujące naprawde. Cykl 5 tygodniowy 1,2,3,2,1. A co do dawkowania podczas posilku to wcinalem tabsy ok poludnia. Kopniecie ma za***iste. Serducho mam na miejscu. Taka forma dawkowania jest bezpieczna bo zakańczasz termogeneze tak samo jak zaczales.
Ps. Nie oszczedzaj sie na aerobach. Rowerek nie da ci tego samego co bieznia. Odpowiednie odzywianie i 10 kg w miech bardzo realne. Ja dociagnalem niecale 9.
Powodzenia
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 297
Odpowiednie odzywanie tzn? Jak bylo w Twoim przypadku? Wypowie sie ktos jeszcze :>
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1529 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9814
Mniej wegli ,wiecej bialka, do tego omega 3, ostatni posilek okolo 18. Wcale nie trzeba drastycznie obnizac ilosci kalorii. ja od swojej dziennej puli zapotrzebowania odjalem ledwie 300 i to wszystko. Jesli ktos ma jakies lepsze pomysly to super bo zostalo mi 60 tabs na drugi cykl, ale to dopiero na kwiecien-maj.
Pozdro
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 297
No ale jak dawkowales? ile dziennie, przed posilkiem, podczas, po? czy ja nieyraznie sformulowalem pytanie w pierwszym poscie? ;/
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1529 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9814
no przeciez napisalem.okres 5 tygodni.1 tydzien po 1 tabs, 2 tydzien po 2 tabs, 3 tydzien po 3 tabs, potem zjezdzasz w 4 tygodniu na 2 tabs, w 5 tygodniu na 1 tabs. A co do dawkowania w okreslonych porach to nie ma znaczenia, byle nie po 18, bo mialem sa problemy z zasnieciem. Ja przyjmowalem mniej wiecej 13-14, przed silownia.
Wszystko
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 46 Wiek 47 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 1105
Ja brałam jakiś spalacz zapomniałam nazwy, efekty rewelacyjne ale potem lecZyłam się na depresję przez pół roku.
Próbowałam brać znowu ale jak pojawiało mi sie uczucie niepokoju to wiedzialam, że zacząć znów nie mogę bo będzie to samo.
Czy jest jakiś sposób, żeby brać coś termogenicznego ale bez takich efektów ubocznych.
Myślę, że te spalacze mają jednak coś wspólnego ze skłonnością do depresji ale jaki składnik to wywołuje to nie wiem.

Może ktoś tu pomóc?

Dzięki i życzę Wszystkim sukcesów w Nowym Roku !!!

Ania
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1529 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9814
Dzialanie wszytskich srodkow zalezy w duzym stopniu od chlonnosci organizmu i odpornosci w przypadku termogennikow.
W mojim przypadku nie mam problemu ani z jednym ani z drugim.
Po 1 tabsie thermal pro chodzilem przez niemal godzine od tak sobie po osiedlu, bo nie moglem usiedziec przy kompie, ale nastepnego dnia nie czulem takiej fali uderzeniowej.Nie znaczy to bynajmniej ze srodek przestal dzialac. Wrecz przeciwnie. Na treningach czuc rzeczywiscie przyplyw duzej energii.
Po zejsciu z Thermala nie odczulem zadnych efektów ubocznych. Dla mnie srodek jest ok. Zdal egzamin.
Pozdrówka
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 297
a mozliwe zeby objawami brania byl bol glowy ktorego wczesniej nie odczuwalem, a drugi dzien mi glowa peka? :/
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2623 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 42219
Ja bralem pol godziny po sniadaniu i na pol godziny przed treningiem - ale cwicze o 17. Jak cwiczysz wieczorem, druga dawke musisz zjesc odpowiednio wczesniej - tak jak sugerowano przed ~18, bo moga byc problemy ze snem. Chyba ze mozesz cwiczyc wczesniej - wtedy tak jak podalem na poczatku byloby optymalnie.

Glowa bolala mnie po odstawieniu - w czasie zazywania raczej nie. Ale moze byc taka reakcja organizmu - po kliku dniach powinna minac. Ewentualnie mozesz zejsc do jednej tabletki na 2-3 dni i znow wejsc na dwie, ale wg. mnie szkoda czasu.

chwilowy

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 297
moze wypowie sie ktos jeszczena ten temat?
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

bcaa a masa ????/

Następny temat

Maly cykl.Kreatyna itp

electro
Polecane artykuły