Witam. Po nowym roku zaczynam moj I cykl z odzywkami. Skladac on sie bedzie z Kreatyny(Vitalmaxa),Gainerka 2(Vitalmax ),Carbo(tez Vitalmaxa :D)+ moze do tego jakie bialko. Ale nie w tym rzecz...a mianowicie na wstepie zaznacze ze jestem ektomorfikiem...Cwicze porzadnie w sumie 5 miesiecy. Od poczatku cwiczylem 4razy/tydzien i klatke w sumie robilem 2 razy w tygodniu. Teraz pytanie. Czy jak bede bral odzywki to lepiej zebym cwiczyl 4 razy na tydzien(2xklatka)czy przejsc na tradycyjny 3-dniowy trening(pon-sr-pt) i trenowac wszystkie partie miesni raz na tydzien?...Prosze o jakies sugestie... 

Z dnia na dzień coraz mocniejszy...
Krzysztof Piekarz
" wypisal fajne