SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Czy jest coś lepszego ???

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2857

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 92 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 831
Podobno polączenie Tighta z Vaso Pro to najlepsze połaczenie w redukcji tłuszczu.Zgubiłem przy tym polączeniu 8 kg :) Zastanawiam się teraz nad następnym cyklem.Podobno dobre i bezpeczniejsze dla zdrowia jest połaczenie Scorch + Vaporize . Co o tym myslicie ??? I jaki polecibyście następny cykl ??? Mój cel to mniej więcej powtórka z rozrywki czyli utrata ok 8 kg nom i minimalna strata mięsni .
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 14530 Wiek 40 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 62110
6 kaps vaporize dziennie z 6 gramami fish oil - to juz mialoby sens prozdrowotny+wspomagający spalanie tkanki tluszczowej

Scorch 6 kaps dziennie, startuj od razu z tego pułapu. jak cię stać to możesz dorzucic do każdych 2 kaps - 20-25mg efedryny lub 30-50mg synefryny hcl

DORADCA W SUPLEMENTACJI
GG 1844256

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 15094 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 101727
Czarny, jak w końcu jest z tą efedryną??
łatwiej na niej gubić tłuszcz z minimalną utratą LBM czy LBM też ostro leci??

"Jak kraść, to miliony.
Jak ruchać, to księżniczki"

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1863 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 38927
Czarny to ja nie jestem ale może Ci pomoge

Najważniejsze zależy jaka dieta(kalorie na "-" czy na "0" a może na "+")
Efedryna sama w sobie to antykatabolik i sama nie pomoduje utraty LMB, jedynie połączenie efy z aerobami i złym bilansem prowdzi do utraty LBM

"..o tutaj jest fulu wypas na witamince widac ze jestes bo pucuchy jak u chomika
normalnie powiedz ziomek co,wstrzykiwales zeby tak na rylku fajnie opuchnonc wodom
to se takie rozpiszemy podobne bo to od razu budzi respekt na dzielnicy jak z
rentencjom na mordzie sie,kolesie bujajom od razu widac ze konkret ekipa..." by bamber16

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 15094 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 101727
a czy spalacze bez efki (TS np.) mają funkcje antykatab.??
w ogóle to TS jest skuteczny?? bo cena fajna. czy coś innego w podobnej cenie??
sorry, że się w temat wpieprzam, to ost. pytanie
i dzięki wielkie za odp. Kasa

Zmieniony przez - wylliam w dniu 2005-12-09 09:01:22

"Jak kraść, to miliony.
Jak ruchać, to księżniczki"

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1863 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 38927
Zależy o jakiej redukcji mówimy:
TS to zioła nie spodziewaj sie po tym antykatabolika, efedryna lepsza chodź to też nie oczekiwał bym cudów.
TS jest dobry 4-6 kasów dziennie powinno dać rade ale bez rewleacji.
Jak patrzysz na $/efekt to razedze zakupić najprostszą forme spalacza(ECA)

"..o tutaj jest fulu wypas na witamince widac ze jestes bo pucuchy jak u chomika
normalnie powiedz ziomek co,wstrzykiwales zeby tak na rylku fajnie opuchnonc wodom
to se takie rozpiszemy podobne bo to od razu budzi respekt na dzielnicy jak z
rentencjom na mordzie sie,kolesie bujajom od razu widac ze konkret ekipa..." by bamber16

...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 10282 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 52628
ts przetestowalem
zaczynalem od 4 kps i skonczylem na 6 i b.dobrze dzialalo
Bul bodajze skonczyl na 8-10 dziennie wiec zalezy od organizmu
Alternatywny spalacz dla efki
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 15094 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 101727
Kasa, tzn?? TS drogi nie jest

Zmieniony przez - wylliam w dniu 2005-12-09 09:54:38

"Jak kraść, to miliony.
Jak ruchać, to księżniczki"

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1863 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 38927
Alternatywny spalacz dla efki

Z tym sie zgadzam

Ale czego nie zrozumiałeś?
Pisałem CI we Twoim teamcie, jak masz zamair robić dużą redukcje, z niksk podażą kalori to TS CI nie pomożę jeżeli chodzi o antykatabolizm, a jako spalacz jak najabrdziej.
Efedryna przy niskiej podaży kalori będzie dużo lepszym rozwiązaniem od ziół ale nie zatrzyma do końca katabolizmu.
Ja redukcje robile bardzo powoli: +kcal do tego ECA
Jak schodze z kcal to macny antykatabol musi być

"..o tutaj jest fulu wypas na witamince widac ze jestes bo pucuchy jak u chomika
normalnie powiedz ziomek co,wstrzykiwales zeby tak na rylku fajnie opuchnonc wodom
to se takie rozpiszemy podobne bo to od razu budzi respekt na dzielnicy jak z
rentencjom na mordzie sie,kolesie bujajom od razu widac ze konkret ekipa..." by bamber16

...
Napisał(a)
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 249 Napisanych postów 41358 Wiek 54 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 126219
jakby cokolwiek zatrzymywaloby w pelni utrate miesni to zawodowcy nie brali by dodatkowych srodkow o ktorych w tym dziale sie nie rozmawia

zreszta o E tez nie rozmawia sie w tym dziale
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 15094 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 101727
luz, teraz jasne
thx

"Jak kraść, to miliony.
Jak ruchać, to księżniczki"

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

kreatyna amino 1800 a biegunka...

Następny temat

nitrobolon

Shoty
Polecane artykuły