SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cos lepszego niz Mutant Mass?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4979

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 60 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 972
Poszukuje dobrego gainera do podbicia kcal, dieta bedzie na b. wysokim poziomie. Jednak mam tendencje do tycia, dlatego poszukuje srodka z jak najlepszymi weglami. Potrzebuje sporo kcal i na dluzszy okres, dlatego Up Your Mass odpada (za drogo wychodzi). Jestem sklonny kupic Mutant Massa. Jadlem go rok temu i byl wporzadku. Czy od tamtego roku pojawil sie jakis nowy rownie dobry, badz lepszy gainer o podobnej cenie?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1246 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 36395
Mass activator, 3kg za 50zł. Na 50g węgli w porcji ma tylko 5g cukrów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2446 Napisanych postów 24173 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402357
jak masz tendencje do tycia to odpuść gainera,
kup białko i miksuj z płatkami owsianymi np.
zaden gainer nie bedzie sie z tym równał
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 2237 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 33857
J/w rob jak pisze wincol, jest pelno szejkow ktore beda lepszym rozwiazaniem niz gainer, wejdz do dzialu kuchnia sfd i polukaj ;) zakup jakies wpc i styka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 60 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 972
Nie wchodza mi w ogole takie miksy, zbiera mnie na pawia :P poza tym musze gainera bo nie dam rady jesc tyle ile chce. To sprawdzona opcja sprzed roku- bede od 1 pracowal, dosc intensywnie fizycznie, ok 10 godzin. Jadlem naprawde duzo jak na mnie i wiecej bez Mutanta bym juz nie dal rady wcisnac a i tak szla waga tylko lekko na +, albo i stala w miejscu juz nie pamietam. Za duzo energii zuzywalem a za malo kcal. Wiec szukam jakiegos dobrego gainera.
Czy te maltodekstryny i skrobia woskowa w mass activatorze sa lepsze niz "mieszanka węglowodanów o niskim IG, łącznie z Vextrago" w Mutancie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2446 Napisanych postów 24173 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402357
z tymi "dobrymi węglami" w MM to bym sie tak nie zapedzał, to tylko gainer a składu szczegółowego i tak nie masz podanego,
jak chcesz kup na próbe tego gainera SFD i zobaczysz jak bedzie, pilnuj tez oczywiscie całosci diety, moze w niej da sie cos jeszcze zmienić/poprawić zebys miał wiecej kcal, a nie podlewało Cie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 685
mm polecam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 60 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 972
wezme jednak chyba mutanta z tego wzgledu ze pomimo iz w gainerze sfd sa wegle zlozone to jest tam maltodekstryna, ktora wedlug mojej wiedzy ma bardzo wysokie IG. Jestem wrazliwy na takie rzeczy i po 'takich' gainerach zaraz mnie zalewa fatem niezaleznie od diety.. Mutant przynajmniej jest sprawdzony. Szkoda troche ze vitafit nie zrobilo jeszcze takiego low ig gainera, mysle ze cieszylby sie zainteresowaniem :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Bardzo dobre jakościowo węglowodany masz w Mass Freak i ku niemu bym się skłaniał.

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 60 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 972
A cos wiecej na ich temat? Bo w opisie produktu jest niewiele. Sa lepsze niz z mm? Pisza ze wegle zlozone o zroznicowanym czasie wchlaniania. Wiadomo cos o ich ig? Po takich weglach mniej bedzie zalewac niz po tanszych gainerach?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Preparaty węglowodanowe - kompleks GlycoFreak (amyloza i amylopektyna kukurydziana, poli- i oligosacharydy, długołańcuchowa woskowa skrobia kukurydziana Waxy Maize)

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wakacyjna pompa ; )

Następny temat

Gainer waszym zadaniem

WHEY premium