SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mass XXL czy Mutant mass ewentualnie coś innego

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4963

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 221
Który wg was gainer jest lepszy - tzn. zdrowszy i powinien dac minimalnie lepszy efekt masowy. Nie biorac pod uwagę kwesti finasowej. Kupuje drugi raz w życiu gainer i nie wiem co brac. Tylko nie piszcie że lepiej tańszy , to będe miał wiecej kasy na dietę. Dieta jest - gainer swoja drogą. To będzie tylko dodatek, bede brał ok 50 % dawki .
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 22991 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 173464
Gainer to substytut pożywienia, bierzesz według braków w diecie, a nie 50 % dawki.

Mutant mass, a mass xxl to bardzo podobna półka.

Imo najlepszy gainer to up your mass z mhp.

...tak czy inaczej nic nie zastąpi normalnego pożywienia.

"That's not normal because we don't want to be normal.
Normality is what weak people call living. I call it death."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 957 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26506
up your mass to raczej BULK , zalezy czego sie oczekuje po gainerze , ja np podbijam kcal w diecie gainerem i proporcje 20b/70ww. sa dla nie ok.

Jeszcze będzie czas - by odpoczywać ... YESSSS

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 22991 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 173464
Nie do końca.

Raczej coś pomiędzy.

"That's not normal because we don't want to be normal.
Normality is what weak people call living. I call it death."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 221
Tak się właśnie składa że ok. 50% dawki przecietnego gainera uzupełni moją dietę. Przesadzac z kaloriami też sie chyba nie powinno. Proporcje b - ww są zbliżone w typowych masowych gainerach. Te dwa wymienione na początku są bardzo popularne - zakładam że nie bez powodu.
Można byłoby kupic dobre białko, wiecej ww w diecie to nie problem - ryż mi smakuje i po co mi gainer?
Pomimo wszystko postanowiłem brac gainer.Up your mass z tego co się zorientowałem to najdroższy gainer na rynku prawdopodobnie czymś się wyróżnia. W końcu gainer to nie tylko białko i ww.
Tylko czy on jest typowo dla ekto??? Czy raczej sprzyja czystej masie osobom łatwo łapiącym fat?
Muszę się pochwalic ze na mojej diecie (bwt% - 27,57,16) bez supli przybrałem 4 kg w 5 miesiecy ( ciesze sie i z tego) i napewno to nie fat. Nie chce miec zaraz jakieś opony na brzuchu, ale zauważyłem że jak przybrałem troche masy to poszło w miesnie nóg i klatkę , a na twarzy to chyba nawet wyszczuplałem.

Zmieniony przez - hardcore87 w dniu 2011-01-12 18:47:23

Zmieniony przez - hardcore87 w dniu 2011-01-12 18:51:46
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160431 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234384
bedzie dobry dla ekto, zwlaszcza jak sie boisz o fat, gdzie w przypadku ekto rzadko kto sie o to boi.

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 221
@TomQ źle mnie zrozumiałeś jest wrecz przeciwnie w ogóle nie boje sie o fat bo jestem aż za suchy.Przy słabej muskulaturze dobra rzeźba nie robi wrażenia. Zwłaszcza na twarzy chciałbym trochę nagrubiec ( a niby jakie mieśnie mam cwiczyc żeby się maska zaokrągliła;) Nie mam dziś czasu wstawiac swoich zdjec czy diety ale rozumiesz moje dopytywanie sie o gainer. Chcę dalej powoli masowac, ale jak przybędzie troche tłuszczu pod skóra to bedzie git.
Co wy sie tak macie z tymi oponami na brzuchu - jak sie trenuje brzuch to nie złapię się opony , najwyżej sześciopak niewyraźny. Zreszta nie wiem może ja nie mam do tego skłonności albo powoli przybieram na wadze i dlatego tak mówię.
Dalej uważacie ze up your mass bedzie mi odpowiadał?

Zmieniony przez - hardcore87 w dniu 2011-01-14 11:00:13
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160431 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234384
kup mutanta. Jak dla ciebie bedzid ok.

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 221
dzięki za pomoc,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 221
Jeszcze mam jedno pytanie - analizujac mutanta zauważyłem że nie ma ogóle w swoim składzie bcaa.
Postanowiłem zapodac:
UNIVERSAL CREATINE 500g,TREC BCAA SYSTEM 300 caps i MUTANT MASS GAIN 45OOG. Witamin żadnych nie dorzucam bo dużo mam w diecie warzyw i owoców. Czy to jest dobre polączenie czy polecacie coś innego? Ogarniam stosowanie krety, mutanta będę brał jak jeszcze raz policzę zapotrzebowanie i ustale dawkę ale czy tych kapsułek bcaa trzeba aż tyle brac? Czytałem że po nich oddech jak z szamba. No i w ogóle łykac po garści dużych tabletek?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
kazde bialko jest zrodlem BCAA,

BCAA masz nawet w szynce konserwowej, migdałach, i sucharach

a - co to jest MUTANT MASS GAIN 45OOG? Bo z mutant massem PVL'a nie ma nic wspolnego... Ktos chyba do hi tec'/owskiego mass gaina słowo "mutant" dopisał...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ilosc kreatyny w ultralife extreme nox pump

Następny temat

Połączenie kreatyn na cykl..

WHEY premium