SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

krótkie pytanko ...

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2363

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 153 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3480
Jak zwiekszyc/przyspieszyc przemiane materii??? Jest to wogóle możliwe???

Z góry dzieki za odpowiedz ))

"W życiu piękne są tylko chwile ..."

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 45261
przemiane materi poprawia m.in koffeina która znajduje się własnie w herbacie zielonej jak i w innych oraz kawie rzecz jasna.....inne metody na szybszą przemiane materi to LBM czyli czysta masa mięśniowa im mamy jej wiecej tym szybasza przemiana i większe zapotrzebowanie (około 10kg czystej masy mięśniowej to 600kcal większe zapotrzebowanie) , inną rzeczą wpływającą na przemiane materi jest to co robimy w ciągu dnia, napewno siedzenie przed kompem nie wpłynie na przemiane....dużo ruchu , dużo pracy w ciągu dnia , ogólnie aktywny tryb życia wpływa na przemiane bardzo dobrze, trening siłowy , aeroby to bym polenizował ale Interwały typu HIT czy basen też poprawiają przemiane

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Charon ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 5388 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 111118
Jeżeli nie mówimy o farmakologii to:

Częste, małokaloryczne posiłki, z dużą ilością białka, na poziom T3 wpływają pośrednio węglowodany, więc jeżeli jesteśmy na diecie z deficytem - ładowania, wysiłek fizyczny.

Beatus, qui prodest, quibus potest

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 209 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 7818
częstsze posiłki, nie robienie dużych przerw między posiłkami,picie dużej ilości wody, słyszałem tez że aeroby... oczywiście nie dam sobieręki uciąć że to bardzo przyśpieszy:) pozdrawiam
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 15094 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 101727
sporo warzyw/owoców botych w błonnik

"Jak kraść, to miliony.
Jak ruchać, to księżniczki"

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 153 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3480
Dzieki wielkie chłopaki ))

"W życiu piękne są tylko chwile ..."

...
Napisał(a)
Charon ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 5388 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 111118
Błonnik raczej usprawnia pracę jelit (nierozpuszczalny) i obniża poziom cholesterolu (rozpuszczalny). Z szybką przemianą materii to nie ma on wiele wspólnego.

Beatus, qui prodest, quibus potest

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 15094 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 101727
luz, sorry, wydawało mi się że to na to też dobre, sorry za błąd

"Jak kraść, to miliony.
Jak ruchać, to księżniczki"

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 21
Witam ! To moj pierwszy post na forum i poczatek kariery heheheh
a ,ze kiedys bylem mistrzem w obnizaniu swojej wagi ciala z tluszczu (bieganie) to polecam zieloną herbate !
Dziennnie z 3 szklanki i bedzie ok.
Niestety zwykla zielona ma smak przyblizony do skarpety.... ale jest na szczescie herbata zielona TEKANE Opuncia o smaku mmmmmmmmm
Cena 3-4 zlote i chyba 20 sztuk torebek.

"...każdy zna moje przezwisko ,które jest zwycięstwa blisko ..."

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2581 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 19239



i znowu wracamy do korzeni
te "cudowne" właściwości zielonej herbaty...
<rozmarzony>

czasami zastanawiam się po co w ogole to forum?
Skoro wystarczy się zaopatrzyć w odpowiednie odcienie herbatky i jesteśmy w domu
jakie to proste..
płakac sie kce..
(Tak, tak...znowu)

Right into the danger zone.. :>

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 45261
Cora ty chyba masz okres

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2581 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 19239
Zgadza się.
360 dni w roku



nic się przed Toba nie ukryje...
To nie do wiary!

Right into the danger zone.. :>

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

problem ze śniadaniem

Następny temat

Dieta cud??

electro
Polecane artykuły