SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

problem ze śniadaniem

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1251

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 677 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 17288
mam taki problem do szkoły mam na 7.15 czyli plus dojazd musze wstać przed szustą jak o tej porzej można zjeść śniadanie lub co zjeść w szkole na przerwie 5 minutowej jak u was to się odbywa
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 19680 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 52823
Zawsze jest jakas dluzsza przerwa bo musze w szkoel miec 15-20min jakas przerwe obiadowa wtedy op*****lasz sobie gainerka, lub chleba razwoego, lub ryz

Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1243 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5705
wstaje 5:15... i szykuje sniadanko siadam do stolu .i zjadam..
jak wiem ze wstane pozniej szykuje je przedzien zawijam w folie spozywcza i wkladam dolodowki... siadam i zjadam
co do szkoly ... nie wiem.. mam w pracce 20 minut przerwy... wyjmuje plastikowy pojemnik czasem niestety uzywam mikrofali... siadam i zjadam
nie stwarzajcie sobie problemow w miejscu w ktorym ich nie ma...
wstanie 15 minut przed normalnm czasem...to nie problem

w kazdym razie ja go nie widze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 19680 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 52823
Oj i tu sie mylisz, nigdy nei potrafie wstac o godzineie ktora sobie wieczorem zalozylem, a co dopiero przed, zwykle budzik mnei budzi ja dalej spie i pozniej mam 10min na wszystko i ledwa daje rade i tak zawsze obojetnie o ktorej spac pojde no chyba ze wstaje po 9 to wtedy latwiej mi idzie

Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1243 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5705
zawodny.... tak jak i do diety trza duscypliny tak do wstawania tez... ja wstaje totalnie zaspana...ale wstaje... a ze mam dlugo proces wybudzania sie ... i daleko do pracy i do niedawna robilam jeszcze aero rancem... to musze wstawac 5:15
choc koncze makijaz i tak w windzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 440
Do szkoły mam na 8 15 + 10 minut dojazd wychodze z domu tak o 7 45 śniadanie jem w domu bowieczorem mam przygotowane w tależu płatki rodzynki orzechy idt tylko jak wstane nastawiam mleko na ogien :] i ide siekompacjak wychodze z pod prysznica to mleko jest juz ciepłe wszamam za***is.. śniadanko i do szkoły w szkole na długiej przerwie wszamam jakieś kanapeczki z szynkom popijając wodom lub sokiem. :]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 19680 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 52823
Ja mam do szkoly 15min z buta a jezdze z kumplam samochodem 5min ale on zwykle przyjezdza 20min przed lekcjami:/ wiec wstac jest ciezko, a sniadanie sie zdarza jesc na pierwszej lekcji lub na przerwie czasami zdaze w domu

Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 192 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4664
Ja wstaje 6.30 jem płatki, myje zęby, potem wstawiam jajka , i w miedzy czasie biore prysznic, a w szkole jak jaja wpieprzam to wali jak sam s****y***
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zakup ORBITREKA

Następny temat

krótkie pytanko ...

WHEY premium