Szacuny
11205
Napisanych postów
52113
Wiek
33 lat
Na forum
26 lat
Przeczytanych tematów
57816
czy przy ćwiczeniu brzucha (a dokładniej trening ABS) powinno się dodatkowo podczas ćwiczenia wciągać brzuch?? czy będzie to miało jakiś wpływ na obwód pasa?
PS jak bezpiecznie i nawet łatwo zmniejszyć obwód w pasie??
Szacuny
2
Napisanych postów
364
Na forum
21 lat
Przeczytanych tematów
4815
najlepszym sposobem na zmniejsze obwodu w pasie sa ćwiczeniatypu brzuszki, skłony z nogami na lawce pod kątem, podciaganie nóg do klatki wisząc na drążku
"Trust yourself and don`t give up You know you better than anyone else"
Szacuny
3
Napisanych postów
275
Na forum
21 lat
Przeczytanych tematów
1753
arnoldowskie wciąganie brzucha daje dobre efekty jako dodatek. stosuję to od jakiegos czasu i widze poprawe. ćwiczenie to należy do izometrycznych i dobrze wzmacnia mięśnie brzucha.