SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Jak stosować ODRZYWKI ???? (PILNE)

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1441

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9


ćwicze już 1 rok na sucho, odbyłem poważną rozmowę ze starszymi kolegami którzy pomogli mi dobrać odrzywki ale nie wiem dokładnie jak co stosować i jaich suplemętow nie mogę łączyć. Kupiłem:
-Total CREATINE, MegAbola 500g
-Amino BCAA, VitalMAX 200 kapsułek
-Dextro Juice, Olimp 1500g
-Whey PRO GAINER 1, VitalMAX 4,5kg
-HMB w płynie, HI-TEC 500 ml
Co nieco wiem jak ale wole prosić o radę specjalistów.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 8680 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 31712
-Total CREATINE, MegAbola 500g
-Amino BCAA, VitalMAX 200 kapsułek
-Dextro Juice, Olimp 1500g
-Whey PRO GAINER 1, VitalMAX 4,5kg
-HMB w płynie, HI-TEC 500 ml
Z tego co tutaj podałeś możesz łączyć wszystko. Mam nadzieję, że gainer jest świadomie wkomponowany w odpowiednią dietę. Kreatynę bierzesz z dextro rano i po treningu na czczo, ale to chyba wiesz. HMB i bcaa 3x dziennie

"Energia przepływa, nie powinna stać.
A stoi gdy wątpisz w tę energię.
Musisz więc za energią nadążyć, nadążyć za siłą.
Wówczas jesteś z siłą w harmonii."

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 336 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 9583
l.przeczytanych artów = 0.

widze że bardzo się zainteresowałeś tematem odrzywek i supli
poczytaj rozpisz a jak zle rozpiszesz to sie poprawi

...

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9
Wyżej w moim opisie wystąpiła pomyłk mam Hmb 70ml HiTec Nutrition SORY.

Oto rorpiska:
Rano: 5g kreatyny + 40g dextrozy
HMB 0,75 ml
2 tabletki BCAA

Po treningu: 5g kreatyny + 40g dextrozy
HMB 0,75 ml
3 tabletki BCAA
40g GAINER 1

3-4 godziny po trenigu: HMB 0,75 ml
40g GAINER 1

Oprucztego co napisałem dochodzi odpowiednia dieta białowo-węglowodanowa:
ryż, jajka, ryby, pierś z kurczaka gotowana, jogurty itp.
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 8680 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 31712
wygląda spox

"Energia przepływa, nie powinna stać.
A stoi gdy wątpisz w tę energię.
Musisz więc za energią nadążyć, nadążyć za siłą.
Wówczas jesteś z siłą w harmonii."

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 336 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 9583
Po treningu: 5g kreatyny + 40g dextrozy
HMB 0,75 ml
3 tabletki BCAA
40g GAINER 1

odrazu po treningu
Po treningu: 5g kreatyny + 40g dextrozy
HMB 0,75 ml
3 tabletki BCAA

a 20 min puzniej Gainer


tak to jest dobrze

...

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 336 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 9583
widzisz jak chcesz to umiesz

pozdrawiam i życze wielkich przyrostów

...

...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 7171 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 74292
Suma Otrzym. Głosów
L. wysłanych artykułów 2
L. przecz. artykułów 8












ps.masz soga na zachete,hehe

Zmieniony przez - DaroNigga w dniu 2005-10-11 17:56:33
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9
Serdeczne dzięki za wszystko


NARA
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

B12

Następny temat

dobra rada

electro
Polecane artykuły