SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SWG jak stosowac..??

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 985

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam!! mam pytanko nabylem wlasnie gainerka SWG 4000 podobno dobry wybor:) i teraz zastanawiam sie jak go stosowac..bo pisza ze jedna porcja 150g i 3 razy dziennie..ja planuje go brac 2 razy po treningu i miedzy posilkami..jestem wysoki i sczuply..dobra przemiana materii Co bajwazniejsze mam diete staram sie jesce co 3-4 h rano wegle(jakies platki) serek wiejski a czym pozniej wiecej produktow bialkowych i tak przed spaniem 30 min np. tunczyk..Poradzcie ile razy razy go brac powininem i jaka ilosc za kazdym razem to najwazniejsze bo tam radza 150g a w wiekszosci gainerow dawka jest duzo mniejsza..
pozdr.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
v3gas ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 6008 Wiek 14 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 38264
porcja 50g...wystarczy...
po treningu mozesz ja zwiekszyc do 70-80g....

ilosc porcji..zalezy od brakow twojej diety...

Pozdrawiam
vegas
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 2191 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 20949
Dokładnie stosuj go tak jak v3gas mowi a co do wyboru to faktycznie bardzo dobry wybor

<<<<<<<A.C.A.B>>>>>>>
Dac songa nie dac songa
o to jest pytanie
Pozdrawiam
Wszystkich

===>...::: mafia-kafary-sfd-pl :::...<===
_____________________________

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dziekie wielkie!!! Zastanawiam sie tylko zcemu zalecaja stosowanie tak duzych dawek bo 150g taka neiwatpliwie jest..???!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 492 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2248
stary te dawki sa ok. moim zdaniem powinienes to dawkowac tak: rano do sniadania 50 g przed treningiem 70 g i po treningu 150 g.

*Zycie jest jak weglowodany zlozone i aminokwasy rozgalezione*
Stay Negative.

*Zycie jest jak weglowodany zlozone i aminokwasy rozgalezione*
Stay Negative.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ech..teraz to jus nie bardzo wiem jak to stosowac..mialem wogole zamiar brac 2 razy miedzy posilkami i op treningu ale 150g..? w zadnym gainerku takich nie ma..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 492 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2248
sa nawet wieksze stary ;]

*Zycie jest jak weglowodany zlozone i aminokwasy rozgalezione*
Stay Negative.

*Zycie jest jak weglowodany zlozone i aminokwasy rozgalezione*
Stay Negative.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

rzeźba

Następny temat

extensor

WHEY premium