Myśle nad kreatyną tej firmy co cellump tylko za 85zł creafusion,a biogenix i hmb...albo xpand samego.chce trochce zrzucić ale poxbandzie to bym poszedł nieźle w góre..hmmm,doradźcie mi coś
"Życie jest za krótkie aby byc małym"
Ilość wyświetleń tematu: 1269
"Życie jest za krótkie aby byc małym"
PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!
Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.
Sprawdź
CHIQUITAS DE LOS SANTOS
na redukcji nowy płyn Pur pomoże Ci wygrać w walce z tłuszczem
Nie masa a estetyka sie liczy !
"Życie jest za krótkie aby byc małym"
Nasz sklep
Mega promocja
Podobne tematy
Artykuły