SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Legia Cudzoziemska

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 306900

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 97 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 274
Oj mikka mikka,ty już zaczynasz troszke bredzić.Akurat ortografia nie stoji u mnie na wysokim poziomie. Ale nie tylko ja tu robie błędy. Zresztą nie o tym chciałem pisać. Co do tej dziewczyny to miałbyś racje,gdybym ją znalazł. Ale to z koleji przeczy mojej zasadzie,nie szukać dziewczyny do puki nie mam kasy. Teraz następna odpowiedź,mojią mocną stroną jest logika i to,że potrafie grać i to bardzo dobrze. Mam talęt do symulowania. A co do języka to co ty myślisz,że na wojnie będe pisał,skoro uważasz się za geniusza to wiesz,że języka łatwiej się nauczyć gdy wszyscy mówią w tym przypadku po francusku. Pozatym tam trzeba rozmawiać a nie pisać. Będziesz żołnierzem a nie poetą. Ty tam nie piszerz tylko mówisz.A co do nauki nie jestem tępy bo w budzie idzie mi zaskocze cię bardzo dobrze. Ortografia to jedyna rzecz ktura mnie osłabia w nauce. Ale w końcu to forum o LC a nie o tym co ty sugerujesz,skup się raczej na temacie. Żołnierz tam nie myśli tylko wykonuje. Myślisz,że dziewczyna była by w stanie mnie zatrzymać,to ci coś powiem dostałem tak po psychice,że teraz mi to lata. Teraz dla mnie liczy się legia,zresztą nie wiem czy ty to zrozumiesz.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 97 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 274
Bo ty tylko krytykujesz,co ty wiesz o wojsku? Język to nie jest problem,pozatym zaczynasz mi grać na nerwach. Znalazł się filozof,nie oceniaj ludzi po pozorach. Wiesz ile dyslektyków zostało sławnymi osobami.A jeśli nie wiesz to widocznie jesteś nie douczony. Co prawda nie jestem dyslektykiem,ale nie probklem jest załatwienie sobie takich papierów. Boże ale mnie zbulwersował !!!!!!!!!!!!
Pozatym w legi nie bede pisał wierszów.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 97 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 274
Slayer29 a nie chciałeś się ustatkowąć,żyjesz chyba sam tzn bez własnej rodziny czy masz rodzine? I mam pytanie zabiłeś kogoś już,i czy masz obywatelstwo ?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 20
Czarny mam nadzieje ze niebyl omnie ten ostatni post bo jak trafisz tam gdzie ja to bedziesz pisal dramaty a nie wiersze
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 97 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 274
Aż tak źle,a gdzie trafiłeś? I jak sobie poradziłeś ? A według ciebie to co mam ćwiczyć,bo bardzo chce się tam dostać. Powiedz mniejwięcej czy to co tu piszą to też prawda ?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 20
Normalnie mam teraz rodzine i jestem ustatkowany i jakos nienazekam a jesli ci chodzi czy kogos zabilem to tak albo ja albo on masz jedno wyjscie zabic i niedogadasz sie tu dopiero psychika siada
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 97 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 274
Nie to nie było do ciebie to było do mikke.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 97 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 274
No to jeszcze jedno pytanie mi zostało. Gdzie mieszkarz we francji czy polsce. Czy twoja żona jest polką czy francuską. I jak jest z tymi przepustkami,jak długo jesteś na misjach i jak długo widujesz się z własną rodziną,w skali roku.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 20
A zapomnialbym PSV na coopera to mozesz biegac w szkole tu niepobiegasz w zimie bo niema zimy na pustyni ;]a moze w dzungli snieg widziales bo ja jakos nie a co do do wojska jak masz leb na karku i jestes po zasadniczym w polsce to niema problemu isc za granice tylko trzeba sie troszke nameczyc a 1 slysze ze musisz miec obywatelstwo do specnazu to juz jest problem ta juz musisz byc po dosc dobrym przeszkoleniu zeby tam trafic i tez jejest tak latwo
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 20
Co oni wam naopowiadali???? przez 1 5 lat jest cienko z przepustkami puzniej jak uda ci sie zostac na zawodowca to juz spox a co dotego gdzie mieszkam to w ani w polsce ani w francji tego ci niepowiem a ile mam czasu dla rodziny w skali roku dosc duzo tak pol na pol a moja zona jest francuska jeszcze cos chcesz wiedzie ile dzieci??;]
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Obrona przed psem

Następny temat

Co sadzicie o JEET KUNE DO

electro
Polecane artykuły