SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Kumpel na masie ...

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5402

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 143 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 7263


Witam.

2 zdjecia kumpla do oceny.

Staz : 3 lata
Waga : 83 kg
Biceps : 42 cm
Pas : 85 cm
Wyciskanie: 140 kg

3 cykle z kretka i w miedzy czasie jadl jakies gainery. Cwiczy bez koksu, dopiero w ta zime planuje 1 cykl z prolo. Je ok 3000 kcal na dzien. Na nastepne wakacje bedzie sie rzezbic.

"If you always do what you’ve always done , you will always get what you always got" Ronnie Coleman-The Unbelievable

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 143 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 7263


plecy.

"If you always do what you’ve always done , you will always get what you always got" Ronnie Coleman-The Unbelievable

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 52 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 306
nie jest tak zle ale nie jest za dobrze :P sog na zachęte :]
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 12917 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 86041
spoko plecy ,

3000kcal ?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 22 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1384
Jest calkiem spoko, powodzenia dla kumpla w dalszej walce:)
...
Napisał(a)
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2090 Napisanych postów 49893 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 492546
Jest dobrze ale SOGow za kumpli nie daje
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 8441 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 59133
Wstaw więcej fotek

Co Cię nie zabije, to Cię wzmocni.
http://www.pajacyk.pl
http://www.polskieserce.pl 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 46 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 4676
trochę za mało fotki poszerzone, zwłaszcza ta pierwsza
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 3230 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 53403
ladnie

po prolo to kumpel bedzie mial 44-45 i bedzie byq

Bóg, Honor, SFD

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 143 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 7263
No tak mowil ze ok 3000 kcal. Dzieki za soga ale chyba nie zasluzylem wkoncu to kumpel a nie ja :P Jutro na silce zrobimy jeszcze jakies zdjecia i wstawimy.

"If you always do what you’ve always done , you will always get what you always got" Ronnie Coleman-The Unbelievable

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 6389 Napisanych postów 16650 Wiek 45 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 102493
pierwsza fota cos naprawdę poszerzona

Aktualny BLOG http://www.sfd.pl/[BLOG]_Natan33_Living_the_dream...-t1126442.html
http://www.sfd.pl/temat215501/ stary temat i zdjęcia z przed lat
http://www.sfd.pl/temat229096/  z czasów jak jadałem owsiankę

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zestaw :-)

Następny temat

OCENCIE MNIE VOYAC <ZAJRZYJCIE

electro
Polecane artykuły