Szacuny
21
Napisanych postów
1650
Wiek
52 lat
Na forum
21 lat
Przeczytanych tematów
29299
Produkt jest dobry,nie patrz na smak,bierz co będzie.Dla mnie Cell był ochydny,do tego na początku miałem sraczkę,ale jakoś przebolałem,a efekty były super i to jest najważniejsze.
Szacuny
2090
Napisanych postów
49893
Wiek
39 lat
Na forum
21 lat
Przeczytanych tematów
492546
dokladnie smak to jest najmniej wazna sprawa ja biore wlasnie Xp i smak mam wionogronowy i powiem ze jest dobry nawet bardzo ale lacha w smak wazne sa efekty a one tez narazie ida dobrze a biore dopiero 1,5 tyg.