Szacuny
0
Napisanych postów
110
Na forum
20 lat
Przeczytanych tematów
1011
Od dawna mnie cos zastanawia - w diecie mam napisane ze po treningu mam zjesc 5 bialek. Z oszczednosci jem 3 całe. Czy cholesterol w zółtku moze miec jakis zly wplyw za wchlanianie sie innych substancji odżywczych? Nie chodzi mi o to czy szkodzi na cisnienie itp. Rozumiecie mnie?
Stirlitz się zamyślił. Spodobało mu się. Zamyślił sie jeszcze raz.