SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Drążek ! Pomocy !

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1571

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 570 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8522
Doszedłem do wniosku że przydał by mi sie drążek do podciągania sie..
I tu pytanie do was moim drodzy..Czy można kupic jakis gotowy drążek ?
Czy trzeba samemu zrobic ? Jak tak to z czego i jak go skonstrułować ?
Z gory dziekuje za odpowiedzie Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1092 Wiek 35 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7458
kupisz gotowy drazek bez problemu. albo rozporowy do drzwi albo taki na sciane ktory mozna przykrecic...

Trzeba być twardym, a nie miętkim...

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
drążek rozporoy... wg mnie najlepszy, najmniej problemów z montarzem itd.
ja osobiście dałem 36 pln
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 567 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 3374
drazek w drzwiach nie jest najlepszym rozwiazaniem, bo na szerokim chwycie zachacza sie lokciami o framuge :) ale jesli nie masz innej opcji, to lepiej taki drazek niz zaden. jesli masz drabinki, to sa tez takie drazki do montowania na drabinkach-jak dla mnie taki jest najwygodniejszy :)
pzdr
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 110 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1011
Trzymaj http://www.allegro.pl/show_item.php?item=64078355
Taniej sie nie da. Mozesz miec problemy jak polega wyzej powiedzial.

Stirlitz się zamyślił. Spodobało mu się. Zamyślił sie jeszcze raz.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1582 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 20465
Mam pytanie co do drążka jaka jest najleprza szerokość chwytu...tzn. ile cm od lewej do prawej ręki powinno być żeby jak najlepiej plecy rozwinąć...

4-ro dniowe plany z priorytetami http://www.sfd.pl/temat233868/
coś o dysproporcjach http://www.sfd.pl/temat208374/
masz problem z techniką ćwiczeń kliknij w linka i czytaj http://www.sfd.pl/temat202268/
i tak w kółko.........

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 932
Moge sie mylic, ale wydaje mi sie ze im szerzej tym bardziej pracuja plecy, do tego zalapac nachwytem i powinno byc good.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 570 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8522
Witam ponownie Właśnie dzisiaj zakupiłem drążek rozporowy za 48 zł.I jak mam ćwiczyć ? ile seri ? jaki uchwyt ? Dodam że chodze na siłownie 3 razy w tygodniu...
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan treningu rzeźba

Następny temat

sprawdz to-masa!!

electro
Polecane artykuły