Szacuny
10
Napisanych postów
570
Wiek
36 lat
Na forum
21 lat
Przeczytanych tematów
8522
Doszedłem do wniosku że przydał by mi sie drążek do podciągania sie..
I tu pytanie do was moim drodzy..Czy można kupic jakis gotowy drążek ?
Czy trzeba samemu zrobic ? Jak tak to z czego i jak go skonstrułować ?
Z gory dziekuje za odpowiedzie Pozdrawiam
Szacuny
10
Napisanych postów
567
Na forum
23 lat
Przeczytanych tematów
3374
drazek w drzwiach nie jest najlepszym rozwiazaniem, bo na szerokim chwycie zachacza sie lokciami o framuge :) ale jesli nie masz innej opcji, to lepiej taki drazek niz zaden. jesli masz drabinki, to sa tez takie drazki do montowania na drabinkach-jak dla mnie taki jest najwygodniejszy :)
pzdr
Szacuny
10
Napisanych postów
570
Wiek
36 lat
Na forum
21 lat
Przeczytanych tematów
8522
Witam ponownie Właśnie dzisiaj zakupiłem drążek rozporowy za 48 zł.I jak mam ćwiczyć ? ile seri ? jaki uchwyt ? Dodam że chodze na siłownie 3 razy w tygodniu...