SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Drążek - pomocy.

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1168

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 231
Witam otóz sprawa wygląda następująco. Zakupiłem taki oto drążek do sufitu http://fitbay.pl/1315-drazek-do-sufitu-mh-d009-home.html i mam problem. Chcę go zamontować, ale nie bardzo mam gdzie. Sufit w pokoju odpada, inne różne miejsca tez i pozostaje mi tylko strych i tam ściana gdzie mógłbym go "przywalić". Nie wiem jednak czy to dobry pomysł. Czy można taki drążek przymocować do ściany, bo przecież szersze uchwyty są wygięte inaczej i nie wiem czy będzie wygodnie się podciągać na nich i czy to nie wpłynie jakoś na prace mięśni. proszę o opinie, z góry dziękuje
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2360 Napisanych postów 30612 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270731
20cm to mało
przydał by sie dłuższy bo rurka poprzeczna,która by wzmacniała, nie moze iśc pod zbyt ostrym kątem.

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 253 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 13893
Jedno zasadnicze pytanie ...
Po co kupiłeś taki drążek, skoro wiedziałeś, że nie będziesz miał gdzie go zamocować ?

Czy nie lepiej czasami pomyśleć ?

A co do wieszania, to nie wiem co Ci doradzić.
Pozdrawiam

Ciągły trening w drodze do chwały, świat jest zbyt duży, żeby być małym.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 231
Zle sformuowałem zdanie tam... "posiadam" taki oto drążek.. drazek jest identyczny jak tamten tylko, mozna tak powiedziec, dostalem goza drobna doplata..za grosze.. chce sie tylko dowiedzieć czy mozna by bylo go przymocowac do sciany.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 92
Możesz sobie go pszymocowac lub przyspawac np. do podłogi i pompki robi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 231
Moze zamiast tak sie wymadrzać, odpowiecie sensownie na zadane pytanie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 92
A tak na serio to zalezy jaki masz długie tamto ramie bo podczas podciagania nogi leca troszeczke do przodu i musisz sam zmierzyc czy ci nie bendzie przeszkadzac to:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2360 Napisanych postów 30612 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270731
wiesz...przymocować do ściany się go da. Pytanie tylko ile jest tam otworów,bo nie widać na fotce. No i czy wytrzyma on podciąganie w takiej pozycji,w sensie czy śruby dadzą radę oraz czy nie będzie się odginać ta "podpora" idąca do drążka.

masz dostęp do kogoś kto miałby spawarkę?

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 231
otworów jest 4 a odstawalby on 30cm od sciany

tak mam dostep
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 231
przepraszam, otworów jest 8
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2360 Napisanych postów 30612 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270731
jak masz dostęp to moze dospawaj dwie poprzeczne stalowe belki(poprzeczne do których teraz byś przykręcał drążek),porób otwory i przykręć do ściany

no i idealnie było by też przyspawać jakieś solidne rurki/pręty które by "szły" w kierunku ściany w miejscach gdzie drażek moze się giąć pod wpływem ciężaru(czyli w miejscu łączenia podpory z drażkiem,z tym że nie wiem jak długi masz uchwyt mocujacy do ściany)

Zmieniony przez - QUEBLO w dniu 2011-02-19 17:04:41

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 231
Yhym, postaram się coś dospawać poprzecznie dla wzmocnienia

Uchwyt mocujący do sciany ma 20 cm
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening na mase. Do oceny.

Następny temat

Trzydniowy split do oceny

WHEY premium