SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Jajecznica w diecie redukcyjnej

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6239

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 346
Czy jajecznica:
- 2 jajka cale
- plaster kurczaka w kostke pokrojony
- oliwy z oliwek trochę
- pomidorka kawałek
[bez soli, vegety, niczego - tylko to co wyżej wypisałem]
można włączyć do diety redukcyjnej?

Smaczne, dobrze wchodzi, szybko się robi i w sumie chyba składniki w porządku...
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 45261
pewnie

ważne zebyś miał bilans na minus

Zmieniony przez - Rothen w dniu 2005-09-16 19:28:57

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 346
No to fajno.

Nie liczyłem swojego zapotrzebowania na białko, tłuszcze, węglowodany i kcal, ale wiem, że jem mniej niż wcześniej i zupełnie inne, zdrowsze, wartościowe produkty.

Po tygodniu schudłem 1kg.
Jutro mija drugi tydzień. Zobaczymy co waga pokaże.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2581 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 19239
bardzo w porzadku
ja tez ostatnio nie licze, ale to ze wzgledu na to, ze juz mi to troche w krew weszlo ;) i wiem, co ile i czego ma i tez nie narzekam
a co do wagi- nie sugeruj sie nią- zwlaszcza jesli trenujesz siłowo

pozdrawim

Right into the danger zone.. :>

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 346
Nigdy nie liczyłem kcal itd. zrobiłem sobie dietę bardziej na luzie, na czuja ;)

Na siłowni nie trenuję. Tylko boks tajski + jakieś aeroby. Po sobie trochę widzę w lustrze, że mniejszy jestem jakby, ale nieznacznie, praktycznie niezauważalnie niestety.

"Silni ludzie pokonują innych. Wielcy - samych siebie."
Grunt się nie poddawać, czekam na efekty.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 346
Start: niecałe 81kg
Po 1. tygodniu: 79,2kg
Po 2, tygodniu: 78,3kg

Tracę ok. 1kg na tydzień czyli chyba w porządku i w normie. W lustrze również widzę lekką poprawę. Mam nadzieję, że sie progresja utrzyma. Mam jakieś 182cm wzrostu, więc do jakiś 70kg chcę schudnąć. No chyba, że mi się jakieś mięsko przypadkiem po drodze zbuduje i będę wyglądał dobrze przy np 72kg 8)
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 4027 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 16307
możesz jeść
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co sądzicie o...

Następny temat

pytanie o diete

Shoty
Polecane artykuły