SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ile wegli w diecie redukcyjnej?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1823

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 141
Witam,

szczerze mowiac jestem troche zaklopotany. Dane dotyczace diety na redukcje i mowiace o ilosci wegli na kg masy ciala sa skrajnie rozne. Dziennik posilkow VITALMAX mowi, ze powinno byc 0,6-0,7 g/kg masy a tutaj [www.sfd.pl/temat89657/] znalazlem, ze 3-3,5 g/kg. To przeciez 6-krotna roznica! Rozumiem, ze moga byc rozbieznosci, ale chyba nie az takie? Ktora wartosc jest blizsza prawdzie?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
radze ułożyć sobie byle jaką diete i za 2 tyg zobaczyć efekty i dokonywać stosownych zmian , może to zając tobie całe lata tj. ułożenie idealnej diety redukcyjnej , ale i tak po kilku latach dojdziesz do tego https://www.sfd.pl/temat209117/ więc oszczędz sobie kilku lat życia

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 10140 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 38697
"Dziennik posilkow VITALMAX mowi, ze powinno byc 0,6-0,7 g/kg masy "


Mam ten kalkulator i wydaje mi się ze nie w tą rubryczke spojrzałeś bo tyle jest w tłuszczach, w węglowodanach jest własnie 3,5
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 141
Uzywam kalkulatora VITALMAX v. 3.03. On jest w ogole jakis dziwny. Dla 30-letniego mezczyzny o wsp. aktywnosci 2 pokazuje 6 g wegli na kg masy ciala na redukcji. To chyba troche za duzo?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

mała zmiana w diecie, czy warto?

Następny temat

Dieta kapuściana - Bez treningu

WHEY premium