SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Masa - kreatyna i bialko?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2248

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 16119 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 160511
każda aktywność ma wpływ
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1284 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12989
tak jedna miarka to 6,5g, bo tam oprocz mono jest rowniez tauryna, jezeli to twoj pierwszy cykl to jedna miarka w dni nietreningowe wystarczy, w dni treningowe dwie, odradzam bieganie jesli sie masujesz i masz klopoty z lapaniem masy. Co do odzywek to kupuje sie je weglug brakow w diecie, jezeli brak ci bialka to kup ostrowie, jezeli weglowodanow to carbo biogenixu, jezeli i tego i tego to kup obydwa, mixuj i masz gainera.

pozdrawiam...

" (...) wystarczy ruszyć dupę i pokazać klasę (...) "
---------------------------------
www.jwip.pl
www.wlodarek.waw.pl

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 22600 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 112308
jw.
generalnie teoretycznie przy robieniu masy możesz biegać, aczkolwiek moosisz:
a) dostarczać więcej kcal w diecie, żeby zlikwidować ubytek energii powstały na wskootek biegoow,
b) liczyć się z tym, że może być ci z pewnością troodniej zdobywać masę / możesz łatwiej ją tracić

28:06:42:12
That is when the world will end.

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pomozcie nowicjuszowi

Następny temat

Jakis Gainer dla mnie

electro
Polecane artykuły