Ponieważ nie jestem już dzieciakiem, a przygodę ze sportem rónież prowadzę nie od dziś, zatem postaram się zapytam konkretnie i na temat :) Sprawa dotyczy relacji kreatyny oraz jej stacków do obniżonej odporności organizmu. Mam 31 lat i za sobą cykl na mono, CP, a obecnie przymierzyłem się do Xpanda i za każdym niestety razem po pierwszych kilku dawkach natychmiast mam zaatakowane gardło z tendencją rozwijającą do anginy :(
Czytałem już posty w wyszukiwarce o potrzebie dodania glutaminy w celu podniesienia odporności, ale przy cyklu na CP nic to nie dało :( i w środku cyklu angina
Czy istnieje jakaś alternatywa poza odstawieniem kreatyny i jej pochodnych?
Z góry dziękuję za odpowiedź
Czytałem już posty w wyszukiwarce o potrzebie dodania glutaminy w celu podniesienia odporności, ale przy cyklu na CP nic to nie dało :( i w środku cyklu angina
Czy istnieje jakaś alternatywa poza odstawieniem kreatyny i jej pochodnych?
Z góry dziękuję za odpowiedź
Krzysztof Piekarz