Witam!
Wpadłem na taki pomysł, żeby zamówić grupowo suple z USA.
bulknutrition.com <----- chodzi mi o suple z tej stronki
Myślałem żeby zrobic tak że ktoś (np JA) będzie przyjmował zamówienia od różnych osób i kedy się uzbiera tak z 5-10 osób to zrobi się jedno zamówienie zeby zminimalizować koszty przesyłki
Nie polecam branie Gainerów i białek bo to cieżkie i dużo kasyt na przesyłkę idzie. Wybierajcie jakieś XPANDY HMB itp bo ceny dobre są!!!!
Jeżeli ktoś chciałby się przyłączyć do zamówienia to zapraszam na moje gg: 2556121
Paczka z suplami przyjdzie do mnie do domu a Wy mi podacie swoje adresy i porozsyłam suple
Pozdro
Wpadłem na taki pomysł, żeby zamówić grupowo suple z USA.
bulknutrition.com <----- chodzi mi o suple z tej stronki
Myślałem żeby zrobic tak że ktoś (np JA) będzie przyjmował zamówienia od różnych osób i kedy się uzbiera tak z 5-10 osób to zrobi się jedno zamówienie zeby zminimalizować koszty przesyłki
Nie polecam branie Gainerów i białek bo to cieżkie i dużo kasyt na przesyłkę idzie. Wybierajcie jakieś XPANDY HMB itp bo ceny dobre są!!!!
Jeżeli ktoś chciałby się przyłączyć do zamówienia to zapraszam na moje gg: 2556121
Paczka z suplami przyjdzie do mnie do domu a Wy mi podacie swoje adresy i porozsyłam suple
Pozdro
Krzysztof Piekarz
.W sumie spokojnie moglbym zaryzykowac te 10$ moze chociaz polowa stacku bylaby dobra..