SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

S.A.N. Myo Juiced Mass Gainer suple z USA?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1224

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 216 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1895
Witam,
zakupiłem sobie dzisiaj ten produkt S.A.N. Myo Juiced Mass Gainer czy miał ktoś z tym już jakieś doświadczenie? Co sądzicie o tym produkcie bo proporcje są całkiem niezłe w tym produkcie.

Nigdzie na polskich forach nie mogę znaleźć opinii tego produktu jakby ludzie bali się kupować nowości z USA
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 5813 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 60511
skor o gainier...

o co pytasz? smak, zapach, konzystencja, opinia firmy ?? jak dla mnie gainiery moglyby nie istniec i po co sie bawic w sprowadzane jak "nasze" sa rownei dobre?

nie probowalem, ale gainier jak gainier.. wegle i bialko.. tyle

[ART]PORADNIK DLA POCZĄTKUJĄCEGO
http://www.sfd.pl/PORADNIK_DLA_POCZĄTKUJĄCEGO_ADEPTA_KULTURYSTYKI_[by_maniak7000]_-t969992.html
------------------------
Lubię SOGi - smaczne są

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 216 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1895
Nie pytam o smak itp bo sprawdzę sobie dzisiaj. Chodzi mi o opinie na temat tego produktu z korzystania z niego.

Dlaczego uważasz że gainery mogłyby nie istnieć?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 5813 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 60511
powiedzmy, ze nie jestem zwolennikow prochy, ktory latwo zastapic naturalnym jedzeniem... ale jak nie ma innej opcji to trudno - kazdy orze jak moze.

Chodzi mi o opinie na temat tego produktu z korzystania z niego. znaczy o co pytasz, ile w lapie poszlo?

Zmieniony przez - maniak7000 w dniu 2011-10-01 16:43:09

[ART]PORADNIK DLA POCZĄTKUJĄCEGO
http://www.sfd.pl/PORADNIK_DLA_POCZĄTKUJĄCEGO_ADEPTA_KULTURYSTYKI_[by_maniak7000]_-t969992.html
------------------------
Lubię SOGi - smaczne są

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 2685 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 96609
Zadna nowosc, jadlem go z 2 lata temu i zawiodlem sie. Patrzac po skladzie - wegle zbozowe, blonnik, tluczcze, kazeina jako pierwsze bialko - spodziewalem sie, ze ten gainer bedzie gesty, dajac poczucie sytosci, niestety jest rzadki i przelatuje przez kichy jak reszta maltodekstrynowych cukrzakow na rynku. Jeszcze do tego marny smak czekoladowy, majacy wyrazny posmak kawy, ktorej nienawidze.

Zmieniony przez - Miniak_DH w dniu 2011-10-01 17:23:06
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 124
tez jadlem jakis czas temu zimowa masa:) ale smak byl calkie dobry oczywiscie dla mnie kazdy ma inne gusta ale ogolnie bardzo dobry moze troche za rzadki
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dymatize flud 100% waxy maize - pytanie

Następny temat

Dawkowanie i stosowanie

WHEY premium