Znajomy od taty [ortopeda] mi poradził żebym nie robił brzuszków na ziemi, tylko w zwisie na drążku [podciaganie kolan itp.] Mówił że jak się leży i ćwiczy brzuch to gdzieś przy kręgosłupie rośnie [niewidoczny] mięsień i wtedy jesteśmy wykrzywieni do środka.
Czy to prawda ??
Czy to prawda ??
Krzysztof Piekarz