SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Cykl do oceny%-) <MEGA MOC I SIŁA>

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5263

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 2254 Napisanych postów 9143 Wiek 38 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 474428
Dobry

Zazwyczaj to ja pomagam innym ale teraz nadszedł czas na mój cykl, który trzeba ocenić i wprowadzić do niego jakieś korekty jeśli trzeba.

Cykl będzie trwał ok 60 dni od 19 września do 19 listopada /zawody/

Cel /główny/ to maksymalna siła w wyciskaniu sztangi leżąc /plan min. 180 kg w koszuli max. 190 kg/ ale co tam to tylko plany reszta okaże się w praniu chociaż wiem że mnie stać na taki ciężar

Cele /troche mniej ważne/ poprawić wyniki w przysiadach i martwych gdyż miesiąc po zawodach WL mam MPMł w TS na których chce powalczyć o rekord Polski w WL bo w MC i P szans nie mam /przewlekła kontuzja która męczy mnie już od stycznia, ale już od 20 sierpnia wracam do MC i P/

Cele co do masy to przytyć do 100 kg czyli 3-4 kg i wiadomo jak każdy poprawić troche wymiary

Arsenał do cyklu:

X PAND x2
KO x1
BCAA MC 300kap x1
Tauryna MC 300 kap x1
omega3 x4
witaminy /Maxwit/
ZMA /apteczne/
SP 80 lub MX PRO lub 2 razem
Artrox na stawy

dawkowanie znam więc nie będe opisywał

Trening do tego wiadomo czysto siłowy

Pon.
klata /mocno/ + lekko nogi + bic

Środ.
plecy /martwe/ + barki

Pią.
klata /lekko/ + nogi /mocno/ + tric

to tak ramowo dobór ćwiczeń na klate nogi i plecy stały reszta partii zależnie od dnia, humoru, kaprysu

Zastanawiam się także czy nie otworzyć tu w Naszym dziale, posta w którym prowadziłbym relacje z tego cyklu, dawkowanie supli, jak przebiegł trening, jakie odczucia itp. oczywiście zdjęcia też do tego by doszły i zapewne jakieś filmiki

Dobra starczy już tego pisania jak ktoś to przeczyta i coś od siebie doda to będzie git

P.S czekam na odp. Bula, Wila i Mietkiego co do mojego pomysłu z postem o relacji

Pozdro
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Banan BOSS FORUM Doradca
Ekspert
Szacuny 11215 Napisanych postów 73002 Wiek 40 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 962403
nie jestem bulem ,willem ani mietkim...ale posta powiadam - zebys stworzył

aresenał ok zrob mieszanke mx + sp80, ew. jezeli jakies ograniczenia $$ to mxpro + ostrowia (takze git, kto wie czy nie lepsze )

ogolnie jedyne pytanie to chyba odnosnie tego tematu co zalozysz ;-P reszte przeciez dobrze znasz

powodz.
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 2254 Napisanych postów 9143 Wiek 38 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 474428
co do posta to poczekam na zdanie modów

Dobra napisze jeszcze dawkowanie:

XPand
dni T: rano na czczo i przed treningiem
dni NT rano na czczo

KO
dni T: po treningu
dni NT: w godz. treningu

Tauryna:
dni T: do XP 1 kap rano, 2 kap przed T, do KO 1 kap po T
dni NT: po 1 kap do porcji XP I KO

omega3:
po 2 kap do każdego posiłku

białko:
braki w diecie rano po śnadaniu, po treningu, przed snem

witaminy:
z rańca

zma
1 zincas 5 filomag b6 przed snem

może być
...
Napisał(a)
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3656 Napisanych postów 36686 Wiek 44 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 261621
metki i omki mi tu brakuje.. a powaznie to VERY OK glukozaminke moze dorzuc..

EDIT: ahh juz jest glukozaminka, no to wsio

Zmieniony przez - e-lite w dniu 2005-08-12 13:31:49
...
Napisał(a)
Banan BOSS FORUM Doradca
Ekspert
Szacuny 11215 Napisanych postów 73002 Wiek 40 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 962403
git, a co do tematu..to ja nie wiem dlaczego sie tak zastanawiasz
Przeciez takie cos jest wlasnie na forum potrzebne, tego typu "relacje" , opisy,; mlodzi i poczatkujacy zobaczą wtedy na czym polega prawidlowa dieta, suplementacja, trening, etc.
Rozumiem gdybys chcial zamiesc temat o tym jaka dzis pogoda nad morzem ale w tym wypadku jestem pewny,ze nie bedzie zadnego sprzeciwu
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 2254 Napisanych postów 9143 Wiek 38 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 474428
e-lite

metki i omki nie ma i nie będzie

banan

wiem, wiem ale wole się upewnić

a co do pogody nad morzem to straszna jest od trzech dni nie pracuje i kasa mi ucieka przez to
...
Napisał(a)
boogie ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 6905 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 80672
no wlasnie mama mi przed chwila mowila ,ze w Sopocie jesien

bym dorzucil carbo po wysilku
ten podzial treningow mi sie nie podoba
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 2254 Napisanych postów 9143 Wiek 38 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 474428
boogie co w treningu Ci sie nie podoba

to jest trening pod TS

Zmieniony przez - Marian 87. w dniu 2005-08-12 14:44:36
...
Napisał(a)
boogie ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 6905 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 80672
dlatego nie napisalem, ze zly- tylko ze mi sie nie podoba
np. po porzadnych plecach z mc w srode nie wyobrazam sobie "mocno" nog w piatek (stary jestem i sie tak szybko nie regeneruje )
- duzy chlop jestes i wiesz co robisz
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 2254 Napisanych postów 9143 Wiek 38 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 474428
dam rade
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52114 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Wsio okey, mozesz dorzucić podbijacza testosteronu.
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

bolid

Następny temat

TS czy Thermo Fat Burner co wybrac????

electro
Polecane artykuły