SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

hmb i bcaa przy cyklu kreatynowym

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5189

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 312 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4200
Chce brac hmb i bcaa przy cyklu na krecie. Najpierw bylem zdecydowany na bcaa mega caps i hmb mega caps. Po przejzeniu cen tych produktow stwierdzam ze nie stac mnie na mega caps'y , szczegolnie bcaa , jest cholernie drogie a pasowalo by wziasc 2 opakowania.
Powiedzcie czy kupic jakies inne , tansze, ale dobre bcaa i hmb noi jak je dawkowac.

Pozdrawiam

...Absterget Deus omnem lacrimam ab oculis...

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 249 Napisanych postów 41358 Wiek 54 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 126219
poniewaz jak masz niedobory tych mineralow (MG ZN i witB) organizm nie moze funkcjonowac poprawnie - ale magii w nim nie ma
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 16119 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 160511
będzie to cykl na masę?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 312 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4200
tak, no ale wiadomo ze oprocz masy chcialbym zeby skoczyla szczegolnie wydolnosc i sila

...Absterget Deus omnem lacrimam ab oculis...

...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 16119 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 160511
zatem aminy zbędne
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 312 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4200
na nic sie nie przydadza???
w takim razie przy jakich cyklach brac bcaa?

...Absterget Deus omnem lacrimam ab oculis...

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 600 Napisanych postów 23111 Wiek 37 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 106556
bcaa na redukcji
ale przy niskim poziomie tk.tłuszczowej
w innym wypadku zbędne
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 312 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4200
czyli przy tym cyklu , nawet mega capsy nic nie dadza na sile,wytrzymalosc,wydolnosc organizmu??

zawsze mi sie wydawalo (tak tutaj ludzie pisali) ze bcaa przy cyklu na krecie powoduja wzrost sily

...Absterget Deus omnem lacrimam ab oculis...

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1341 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 43847
Jeżeli jest to cykl na mase/czyli bilans kcal jest dodatni/ nie potrzeba ci amin jako "ochraniaczy" przed efektem katabolicznym.
Zamiast tego kup carbo..albo uzupełnij odżywką braki w diecie /białko WPC,WPI,gajner,bulk/ dokup omega-3,ZMA /sam poskładaj wyjdzie taniej /
Jeżeli trenujesz SW /a chyba Cie kojarze z vortalu /
to lepiej jakiś stack nie zalewa wodą i nie czujesz efektu zwolnienia /nie mylic z rozwolnieniem /
pozdrawiam

Na początku treningów... zrób sobie badanie krwi i kału.. wtedy przekonasz sie czy trening masz we krwi czy w dupie...
_# SFD F!GHT CLUB #_

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 312 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4200
omege,carbo,bialko i gainera raczej kupie ( o ile bede mial hajs)

co do stack'a to niechce na pierwszy raz z kreta brac odrazu stacka, a woda wkoncu spadnie i sszybkosc wroci do normy co nie ? :)


co do ZMA-wlasnie chce sam "poskladac" ale nie wiem co i jak , jak "skladales" sobie apteczne zma i jak bys mial czas to napisz mi co kupiles na gg (4242906) albo na maila , bede bardzo wdzieczny

Pozdrawiam

...Absterget Deus omnem lacrimam ab oculis...

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 710
"bcaa na redukcji
ale przy niskim poziomie tk.tłuszczowej
w innym wypadku zbędne"


paranoją jest to co tutaj napisales....BCAA na redukcji powinno sie brac zawsze przed aerobami niezaleznie czy ma sie duzy % bf czy maly!!
...
Napisał(a)
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 249 Napisanych postów 41358 Wiek 54 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 126219
BCAA na redukcji powinno sie brac zawsze przed aerobami niezaleznie czy ma sie duzy % bf czy maly!!

to nie tak do konca

bo osobom z duza iloscia tluszczu ujedzie na sucho (dosc tanio) podobna procedura

jednak aminokwasy plecam zawsze przed treningiem ...


a HMB to dobry zakup
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Białko

Następny temat

serwtka,kazeina-w jakich produktach?

electro
Polecane artykuły