SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy przy cyklu kreatynowym mozna brac extasy ??

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3227

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam ! Chciałbym się dowiedzieć czy podczas cyklu kreatynowego można brać piguły ? Omijam alkohol z daleka więc szukając innej używki trafiłem na tą ?
Pomóżcie !!!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 99 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 700
Nie mam pytan !!! Czlowieku daj sobie lepiej spokoj z silownia jak bierzesz ciezsze uzywki. A co do kredki to nie ma sensu wydawac kasy jak efekty i tak beda male o ile nie zadne po pillach :/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 78 Napisanych postów 25514 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 110527
tak ale nie wiecej niz 5 naraz
a tak serio to zapytaj na www.cpun.tez.moze.cwiczyc.pl 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Poj**** ty czy co? zebys trocze porozumowal to bys wiedzial.WĄtroba!!! i co z ciebie za fazer jak ty musisz brac piguly ja bez pigul mama faze ostro. A poco ci kreatyna<najwazniejsze pytanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1323 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 25542
no jestes niezle uzależniony skoro rzucając na chwile jedna używkę szukasz od razu innej żeby się zadowolić, puknij sie w łeb, już lepiej wal konia jak cię suszy!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 743 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 13087
co wy go tak jedziecie??:>
heh,kolego - jak walisz bez alka (feta lub inne pobudzacze - uwaga serducho!!)to spoko - nie powinno to negatywnie zbyt na cyklu odbic :)
Ale nie zarzucaj zbyt czesto ;))
Dla mnie osobiscie lepszy jest alko - moja psycha tak nie cierpi i wiem co sie po nim spodziewac ;)

pozdrowka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 2585 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 17421
ej co wy macie do esek ???

!-=PEACE, LOVE & TOLERANCE=- !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Reptile czy Ty zapomniales mozgu po nocce wlaczyc ???
nie pije alkoholu bo biore kreatyne, a nie dlatego ze ledwie z odwyku wrocilem. Noiserwsk po co mi kreatyna, yyy... hmh.. yyy... no nie wiem powiedzieli zebym bral to biore ;] Pomysl dlaczego nie pije alkoholu podczas cyklu i jazdy na silce to sie dowiesz po co mi kredka. Rolka thx za supporta, chodzi mi raczej o walentynki 14-go w Dolmelu (taki duzy klub we wrocq ), jednorazowa zabawa potem dalej na silce jade !!
Pozdro !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 743 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 13087
e7m
heh,wiem co to dolmel - bo akurat tez jestem z wrocka(przynajmniej na te 5lat)jednak nie odwiedzam tego przybytq rozkoszy %)
Jak raz chcesz se zarzucic na walentynka to spoko,tylko pamietaj nie wal przed tym duzo alka i zero fety!
pozdrowka i milej zabawy ;))
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Spoko jak juz mowilem 0 alkoholu bo nie chce kredki z miesni wyplukac a fety wogole nie biore ;]
dzieki za pomoc !!!
Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 2585 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 17421
feta to najgorsze gowno nie ma porowniania z eskami

!-=PEACE, LOVE & TOLERANCE=- !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 288 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 10205
proponuje wczesniej DUZOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO jesc a na dyskotece pic OGROMNE ilosci wody.po imprezie wypij duzo wapna.Unikniesz odwodnienia a drugiego dnia obejdzie sie bez zwałki.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kiedy brac kreatyne i mass xxl?

Następny temat

co sądzicie o firmie VITALMAX?

WHEY premium