SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Ostrowia - smak jest ok, a jak dawkujecie??

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2749

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 220 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 1650
cze all!
pije sobie wlasnie ostrowie z woda i smak jest wporzo, tylko tak mysle ile tego sypac abym mial w porcji 40g B. jesli w 100 ma 80 tu musze polowe tego, ale jak wsypalem 50g prochu na 200ml dowy czulem jakbym sama wode pil.
ktos mowil ze trzeba sypac pol szklanki prochu na 250 wody, to prawda??
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 1864 Wiek 29 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 9591
Chyba strasznie lekka ta Ostrowia.
Po wypiciu zostaje niezbyt przyjemny smak na języku.
Dodawałem nawet soki.
Strasznie się pieni - pełny shaker piany!!!

Sypię miarką z mx pro ale nie wiem jak to się ma do mx pro wagowo.

Pij wodę - woda daje siłę - napędza parowozy!

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 3592 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 31924
ja sypie 2,5 miarki od system protein. wazylem i jest oki
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1360 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30802
a czy dodanie oliwy do shakera zniwelizuje troche pianę ?

Ready to drift now
And I feel myself slipping inside you
=mafia.kapcie.sfd.pl= http://www.sfd.pl/1/images2005/20050914151429.jpg 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 220 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 1650
adrian 2,5 miarki, ja tez mam miarek ale od provita. ile to bedzie na lyzeczki ?? 10 plaskich lyzeczek wystarczy na 40g B ??
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 51 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 233
przed treningiem 3 płaskie łyżki z mlekiem bezpośrednio po treningu 3 płaskie łyżki z mlekiem i na noc to samo ja tak dawkuje od 3 miechuw i przytyłem już 5 kilo ale wp*****lam non stop pozdro
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 51 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 233
sorry bo niepowiedziełem i le tego mleka mleka ma być ok 250 ml czyli szkalnka i kup sobie do tego shakera i będzie git
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
co do pytania o oliwę ---> żeby się tak nie pieniło można dodać łyżkę oliwy (dodatkowo będzie się wolniej wchłaniało białeczko)
ja polepszałem smak ionto vitalmax'a wisienką...
ale jak dla mnie za dużo ceregieli z ostrowią! Muszę spróbować mx pro - wszyscy mówią, że smak wymiata, a dodatkowo się nie pieni i łatwo rozpuszcza!
pozdrawiam!
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 51 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 233
nom z tym przyznam że białko w ostrowi nie jest imponująco rozpuszczalne ale jak się urzywa dobrego shakera to jest luksik
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 1864 Wiek 29 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 9591
zgadza się - mx pro wymiata

Pij wodę - woda daje siłę - napędza parowozy!

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 51 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 233
elo mugłbyś dać jakieś namiary na te mx pro
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ocencie moj cykl

Następny temat

Zainwestuje 300zl

electro
Polecane artykuły