SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ocencie moj cykl

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4147

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 495 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4310
Witam chcialbym zebyscie ocenili moj cykl.
-crevolution 450g
-cell pump 665g
-ultra whey biogenixa 2300g
-tauryna 120 kapsulek
-tribusteron 120 kapsulek
-omega-3 120 kapsulek
-hmb mega caps 300 kapsulek
ten cykl ma na celu poprawy sily.wlasnie szczegolnie mi na tym zalezy zeby mi duzo sila skoczyla.dorzucilibyscie cos do tego?bo do cyklu musze sie przygotowac i chce go zaczac od sierpnia.pozdrawiam

Maximus!!!
Sila Sila Sila:D

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2397 Napisanych postów 9131 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 470162
zma/apteczne/

zincas forte i filomag b6

dawkowanie:
1 zincas
5 filo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 495 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4310
a znasz moze cene zma aptecznego?bo wiem ze zma olimpu kosztuje chyba 80zl wiec lepiej apteczne czy z olimpi?marian a jak oceniasz cykl?moze byc?z gory dzieki

Maximus!!!
Sila Sila Sila:D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2397 Napisanych postów 9131 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 470162
w 20 zl powinno się zamknąć /zależy od apteki/ ale zrób większe zapasy

cykl dobry

wiesz jak dawkować wszystko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
Taurynę już bym olał, masz ją w stackach..olałbym też tribusteron, hyba ze diokupisz jeszcze jedno opakowanie lub zamaist niego dokup tt 20.000 Treca, i łykaj co najlmien 4 kapsy tt olimpu i 2 kapsy treca dziennie.

Zdr.

Zmieniony przez - miętki w dniu 2005-07-01 00:01:36

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 495 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4310
Tyle ze ja juz te wszystkie odzyweczki mam :)wiem troche z tym Tribusterem sie wpakowalem ale no trudno drogi nie byl:)jeszcze jedno opakowanie tribusteronu dokupic?mietki a jak oceniasz cykl?
co do dawkowania to:
-cell pump - rano i po treningu porcja 9,5 g
-crevolution - przed treningiem porcja 9 g
-hmb mega caps - rano,pomiedzy posilkami/po treningu, przed snem po jednej kapsulce
-tribusteron wiem ze dwie kapuslki ale nie wiem kiedy???
-tauryna nie wiem czy 2 czy 3 czy 4 i kiedy?
-bialeczko jak jest nie dobor w diecie ale mysle ze dwie porcje po 40 g bedzie dobrze
jak mozesz to ocen to marian i powiedz mi jak z tym tribusteronem i taryna..pozdro

Maximus!!!
Sila Sila Sila:D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2397 Napisanych postów 9131 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 470162
co do CP i Cr

za dużo kretki
styka CR przed T a CP po

co do tauryny:
2-3 g przed treningiem

co do tribusterona:
na czczo 3 kap
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 4154 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 45412
tt rowniez przed snem + zma

>>>unreal definition<<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 495 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4310
trzy kapsulki tribusteronu to nie za duzo?myslalem ze dwie?a tauryne tylko przed treningiem?

Maximus!!!
Sila Sila Sila:D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2397 Napisanych postów 9131 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 470162
3 kap spoko

tauryna przed treningiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 495 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4310
dzisiaj dokupilem zma apteczne i omege-3:)ocencie ten zestaw:)

Maximus!!!
Sila Sila Sila:D

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Meizitanc - znacie to?

Następny temat

Ostrowia - smak jest ok, a jak dawkujecie??

WHEY premium