SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zainwestuje 300zl

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2106

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 149 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2219
Mam tyle kaski i chce ja przeznaczyc na odzywki. Dieta jest. Mysle zeby kupic tak: Profi Whey Mass i brac go po treningu ( ok 70g), a na noc SP80... Kupie to chyba w dawce po 2.5kg kazdy. Jak myslicie, bedzie ok?..
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
Zbyt duze spozycie wody powoduje..efekt diuretyczny wiec odwrotny do zameirzonego, ponadto ogranicza apetyt.
Wiec przemysl to sobie
Tauryna?
A co to za wydatek?Poprawi pompę, zwieskzy z kawą kopa przed treningiem,wpłynie na wyrzut insuliny oraz ograniczy nieco katabolizm.
Zdr.

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 495 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4310
a jaki jest twoj cel?chcesz zeby masa skoczyla?

Maximus!!!
Sila Sila Sila:D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 92 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6103
Napisales ze masz diete jesli sa w niej braki dokupujesz bialko,wegle jesli nie to kretka,tauryna,zma(jesli celem jest masa)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 483 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7560
pewnie kupuj ! pieniadz w ruchu - gospodarka rośnie
ale jaki masz cel ?
i dieta jest - to fajnie - tylko ... jaki masz cel ? więc odpowiednio ilość kalorii
oba środki są fajne - jeśli celem jest masa - poczytaj o poziomie spożycia adekwatnej do - ... celu, pamiętaj gainer to uzupełnienie

ciemność widze ciemność

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 149 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2219
Celem jest masa i tez bardzo zalezy mi na sile, ale nie chce sie zbytnio otluscic, wiec stad ten Profi a nie Gainer MCT, poza tym ma wiecej bialka i z doswiadczenia wiem, ze jest wporzo.Diete mam - piec posilkow (1. platki na mleku, 2. twarozek+kanapki z ciemnego pieczywa, 3.ryz+piers, 4. tunczyk+ryz, 5. 5 bialek +2 zoltka+ryz), oprocz tego multiwitamina kilka razy dzinnie, filomag B6 i duzo wody ok. 5l na dzien. Nie chce brac kreatyny "na razie;)", ale rozwazam nad tym caly czas. Kreatyne raz bralem, to bylo w lutym 2004. Od tamtej pory caly czas cwicze, ale dopiero teraz postanowilem zaopatrzyc sie w odzywki. Bralem Profi Whey Massa jakis miesiac temu, i nie powiem, bo z treningu na trening w ostatnich seriach z najciezszym obciazeniem szlo mi po powtorzeniu. Bralem go ok 20 min. po treningu, a jadlem pelnowartosiowy posilek po ok. nastepnych 45 minutach. Niestety. Rozchorowalem sie, bralem antybiotyki i dopiero teraz wracam na treningi. Mysle zeby dojsc do tej sily co mialem (znajac zycie i swoj organizm zajmie mi to ok. 2 tygodni) i dopiero wtedy wziac odzywki... Tak realnie mysle nad ok dwoma kilogramami suchej masy i ok 5kg na klatke. Czas pokaze:).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
Czako, dobrze masz to poukładane, posiki są dobre tylko pamietaj żeby były w odpowiednich ilościach, tropem idziesz dobrym co do odżywek czyli po trenigu i na noc, jesli chodzi o powrót do formy to myślę, że odżywki ci w tym pomogą i że tak powiem nabierze to rozpędu, nad kreatyną nie ma co się zastanawiać bo epoka w której mówiono żeby czekać z jej suplementacją chyba brezpowrotnie minęła, ale jak chcesz, moje zdanie jest takie że w pierwszej kolejności oczywiście dopracowywujesz wszystkie podstawowe elementy a potem dobierasz do tego suple- ty wcześniej zrobiłeś na odwrót...
pozdrawiam!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 149 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2219
Wiesz apo, w sumie to masz racje, ale przez 2 lata treningow zrozumialem, ze to nie jakies zlote srodki sprawiaja ze bede mocny i silny tylko wlasnie dieta... Kreatyne wzialem po ok 7 miesiacach, tak nie moglem sie tego doczekac, na prawde. A teraz tylko odwlekam kolejne, mozliwe cykle. To w profilu to wyniki diety. Teraz beda do tego jeszcze suplementy:). Zobaczymy jak moj organizm zareaguje. Jestem cierpliwy:)... Marzy mi sie 100 na lawie w te wakacje... Ahhhhhhh:)...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
spoko, ja napisałem ci pewnego rodzaju stopniowanie i widzę, że dobrze to rozumiesz, więc jeśli będziesz chciał włączaj kolejno i stopniowo różne suple... to w pewnym sensie może nawet lepsze niż dość szybko przechodzić na jakieś zestawy, poprostu sam dużo ocenisz i poznasz na co lepiej reagujesz...
życzę żeby ta bariera jak najprędzej pękła, ja też pamiętam jak mi się to marzyło, potem dwa razy tyle, super to były czasy jeśli chodzi o trening dla mnie choć nie miałem odżywek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1083 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7851
nic dodac nic ujac

każda masa wymaga czasu :)im wiecej pospiechu tym wiecej skutków ubocznych

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 149 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2219
Apo zgadzam sie z Toba. Te bariery nie stanowia dla mnie problemu, liczy sie charakter, a ja jestem zawziety i dopne swego:)... Dzieki apo, pomogles mi, wiec sog nalezy Ci sie jak najbardziej. 3maj sie:).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
Wieć łąduj zestaw który pdałeś na początku.
Lub po prostu kup wiecej profi massa i ciągnij przez dłuższy okres czasu-lepiej na tym wyjdziesz.
Mozesz dokupić sobie np. taurynke jak chcesz..a woda-nie rpzesadzaj, nie pij zbyt wiele.
Zdr.

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ostrowia - smak jest ok, a jak dawkujecie??

Następny temat

KO? X-pand? Vault?

WHEY premium