Szacuny
3
Napisanych postów
448
Wiek
8 lat
Na forum
21 lat
Przeczytanych tematów
10697
czy to mozliwe ze mozna kupic ostrowie za 29zl za kilogram jak wszedzie widze ze kilo kosztuje ok 40-50zł. Tu podaje link do aukcji na allegro gdzie koles moze sprzedac worek 15kg tyko nieiwme czy nie jest to walek a wsrodku nie bedzie serwatki bialkowiej gdzie wiekszosc to laktoza
Szacuny
1
Napisanych postów
51
Na forum
21 lat
Przeczytanych tematów
233
na allegro to w bambuko walą znam kilka klientuw kturzy zamiast białka wpc wystawiają czystą serwatkę po kturej sranie goni ze trzy dni i rzygać sięchce sorka niemoge załatwić bo mam już kilka ziomuw kturym załatwiam regularnie sorry pozdro
Szacuny
1
Napisanych postów
386
Na forum
22 lat
Przeczytanych tematów
13298
taki worek w hurtowni kosztuje 20 zl za kg, jezeli jest caly (nieuszkodzony) to malo prawdoodobne aby robil walek. i tak zarabia na tym
jak mowil Zagloba, bo cztery sa dzialania w arytmetyce
mnozyc dochodow firm odzywkowych nie musicie ...
dzielic sie z nimi swoimi pieniedzmi nie potrzebujecie
dodawac sami potraficie
a odiac sobie nie pozwalajcie
Szacuny
10
Napisanych postów
927
Wiek
42 lat
Na forum
23 lat
Przeczytanych tematów
7276
No wiec dostalem juz "sprzet".Gosciu bardzo mily i nie wygladajacy na przekreta.Bialko tez ok(konsystencja i kolor) , chociaz pierwszy raz widze ostrowie.Dla porownania dal mi 500g syfu z allegro gratis .Takze polecam brac od niego, naprawde bardzo tanio mozna miec dobre bialeczko
Szacuny
1
Napisanych postów
51
Na forum
21 lat
Przeczytanych tematów
233
drogie macie te białko ja jak jumałem z mleczarni w ostrowi to sprzedawałem za 15 zeta kilogram ale już sie tym niezajmuje moge mieć za darmo jak moja ciotka w tej mleczarni pracuje