SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ostrowia - skad macie

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3612

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 294 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6667
Witam
Skad macie białko ostrowia. Bo na oficjhalnej stronie kosztuje około 40zł na allegro jakies 22zł
A wy sakd bierzecie ostrowie

Fizjoterapeuta

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1083 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7851
czorcia jak tak dalej pojdzie to kilogram niepodrabianej dobrej mąki bedzie kosztował 5 złotych .... se nawet chlop nalesników nie usmaży :) Pozdrawiam

każda masa wymaga czasu :)im wiecej pospiechu tym wiecej skutków ubocznych

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
szukaj w dziele targowisko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 293 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1529
Kozik widzę że dalej tej różnicy nie potrafisz przeboleć. Spróbuj i kup z allegro. Najwyżej kilogram mąki kupisz :)
Dział targowisko bardziej pasuje do tego postu

studentkat=studentkob=studentcat ......
Ban gwarantowany

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 6919 Wiek 48 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36479
Witam!

Tutaj masz wszystkie informacje ktorych potrzebujesz:
https://www.sfd.pl/temat209435/

Allegro odradzam - mozesz tak kupic 'super bialko' nawet za 5 zl /kg.
Smacznego.


Pozdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 21
Osobiście skusiłem na na ostrowie z allegro (29zł za kg + koszty przesyłki) stwierdzając, że nawet jeśli wydam to tylko pare złotych w błoto, wystawie negatywa i koniec ale ku mojemu wielkiemu zdziwnieniu produkt który przyszedł, wygląda, smakuje i ma konystencje białka serwatkowego (mialem już kiedyś jakieś białko serwatkowe i bynajmniej nie z allegro). Poza tym produkt ma dokładnie takie właściwości, smak i wygląd jak wszyscy piszą na forum.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 355 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 27669
Osobiście nie kupiłbym żadnych supli na Allegro a już w szczególności produktu który miałby być przepakowywany z wora 15kg na mniejsze porcje. Ale to tylko moja subiektywna opinia.

Bas Rutten: ...Możesz sobie kupić mięśnie (sterydy), ale nie możesz kupić COJONES...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 185 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5064
Kurak, przecież już sporo osób brało z allegro.Jest szczególnie jeden zaufany gość co to sprzedaje, jest z Olsztyna chyba.Te swoje wczesno średniowieczne poglądy pozostaw sobie.Na allegro można teraz kupić jedne z najtańszych supli i sam się przymierzam do zakupów tam.

Pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 2112 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 24768
Codo allegro to nie ufałbym.Sam kiedys kupilem bialko i poszlo do kibla

Skad wiecie co macie tak naprawde.Nielepiej wziasc od producenta ,drozej ale pewne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 21
no własnie od tego z olsztyna bralem. Nie jestem przekonany że większość rzeczy z allegro jest świetna ale czasami zdarzaja się perełki. Napisałem tylko obiektywną opinie o tym co kupiłem. Nigdy w życiu nie skusiłbym się na jakies super białko z allegro za 6 zlotych bo wiadomo, że to ściema. W tym przypadku jestem prawie na 100% pewnien, że dostałem to co miałem.
Poza tym pisanie, że nigdy w życiu nie kupiłbys czegoś z allegro jest trochę dziwne. Ja już od dłuzszego czasu zamawiam z allegro od osoby posiadającej ponad 4000 komentarzy i tytuł super sprzedawcy suplementy Trec-a i jeszcze się nie zawiodłem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 2112 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 24768
Kolego chodzi oto zeby uwarzac jak sie kupoje w ciemno,ale jesli jestes pewien ze to pochodzi od producenta na 100% i niejest zmieszane ,ani otwierane to jak najbardziej.Ale jesli masz cien watpliwosci o sklad opakowanie itp to mysle ze warto sie zastanowic.

Na targowisku byl temat o tym wktorym sam bralem udzial,jest tam link do producenta.Kazdy robi co chce ale jesli chodzi omnie kupilbym u producenta.

Ps.Alegro to bazar nigdy niewiadomo kto stoi po drogiej stronie !
A codo komentarzy to i super sprzedawcy tez kantuja.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 21
o to własnie chodzi.Kupiłem, spróbowalem, uważam że jest niezłe. Czy drugi raz kupie - nie wiem. Jak facet będzie miał 200 komentarzy, a nie 20 to pewnie tak.Co do kantowania również się zgadzam.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

MEga Pompa XPAND + NOZ!

Następny temat

>> DLA POCZĄTKUJĄCYCH I NIE TYLKO <<

WHEY premium