SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Ostrowia - wszystkie potrzebne informacje

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 94054

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 6919 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 36481
Witam!

No to teraz bedzie troche nie na temat, ale....
Zauwazylem ze od jakiegos czasu jak grzyby po deszczu pojawiaja sie posty odnosnie ostrowi - gdzie kupic, za ile itp. itd.
Aby to troszeczke ograniczyc podam wam dokladna odpowiedz jaka otrzymalem od Pana z ostrowi (sa tam wszystki potrzebne informacje - dodam jeszcze tylko ze zrodlo jest pewne bo sam juz tam zamawialem)

"Witam Panie Krzysztofie,
Nasza firma prowadzi sprzedaż wysyłkową za pobraniem. Cena naszego
produktu - brutto - 35,31zł/kg + koszty wysyłki.Przekaz realizowany jest za
pośrednictwem Poczty Polskiej(cena przekazu uzależniona jest od wagi
przesyki) Minimalna ilość zamówienia to 1kg.Jest to produkt pakowany w
opakowania jednostkowe 500g.Zamówienia prosimy składać e-mailem.
Z poważaniem,
Dariusz Kaczkowski’

Jak zamówić?
Proszę bardzo (follow the instructions):

1. Wpiszcie w wyszukiwarce google haslo ‘Ostrowia’
2. kliknijcie zaraz na pierwsza znaleziona strone o nazwie ‘Ostrowia"
3. Wybieracie kategorie ‘produkty’
4. klikacie na "WPC-80 - woreczek 500g" i tam macie wszystkie dane pod ktorymi mozna zamowic produkt

Chyba teraz nie zlamalem regulaminu, hm?



Jeszcze jedna informacja przeslana przez Bajerj:

"To ja dodam że 3 kg ostrowi łącznie z przesyłką wynosi 123,85zł !!!!!!!!!!!!!!! a tutaj skład bo chyba jeszcze nie widziałem!!!!!!!!!!!!!!!

w 100g to:
białko - 80g,
tłuszcz - 8g,
węglowodany - 6g.
Wartość energetyczna - 1785kJ/427kcal
Żródło jest pewne bo dostałem meila od Darka K. "



Zadowoleni?
No to ladnie podziekowac!!!


Pozdr
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 41 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 538
Witam, tydzień temu zakupiłem "wiadereczko" Ostrowii na Allegro tj. 1800g w cenie 58,00 PLN. Link do aukcji:

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=562083757

Nie wiem co powiedzieć, ale jestem lekko zdegustowany tym produktem. Mam obawy czy jest to ORYGINALNY produkt, bo odbiega od zdjęć umieszczanych w internecie. Wiaderko jakieś nieforemne, nalepka na wiaderku nalepiona krzywo, a w środku proszek w dwóch przeźroczystych workach z jakąś karteczką. Smak miał być czekoladowy, a smakuje jak zwyczajna mąka z odrobinką gorzkiego kakao. Czekam na Wasze opinie. Wrzucam kilka fotek które dzisiaj zrobiłem:

http://img9.imageshack.us/img9/3748/dsc00570i.jpg
http://img204.imageshack.us/img204/3572/dsc00571.jpg
http://img19.imageshack.us/img19/5653/dsc00572y.jpg
http://img9.imageshack.us/img9/4471/dsc00573d.jpg
http://img9.imageshack.us/img9/1641/dsc00574u.jpg
http://img9.imageshack.us/img9/377/dsc00575u.jpg
http://img23.imageshack.us/img23/9528/dsc00576h.jpg

"Bądź przywódcą. Tylko pierwszy pies w zaprzęgu ma dobry widok"
wg HJ Brown jr

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1608 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 17102
Ja też sie nie obrazie za dzieki czorcia dobry pomysł z tym postem

Sprzedam krązki 2*18kg za 65zł + kw
http://www.sfd.pl/temat216606/ gainery-zestwianie ZAPRASZAM
http://www.sfd.pl/temat217913/ dla poczotkujących i nie tylko - WARTO ZOBACZYĆ

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1360 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30802
dobre :) przykleic wmiare mozliosci

Ready to drift now
And I feel myself slipping inside you
=mafia.kapcie.sfd.pl= http://www.sfd.pl/1/images2005/20050914151429.jpg 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1191 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 22738
cena obecnie wynosi 35zł + 7% VATu czyli 37,45 ( ta cena obowiazuje od 24 czerwca)

Witaminy i minerały - Zestawienie
http://www.sfd.pl/temat284353 

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 6919 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 36481
Ja ostatnio zamowilem 2 kg i zaplacilem doklandnie 86zl (lacznie z przesylka)

Pozdr
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1191 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 22738
ja tez niedawno zamawiałem i jescze było po 33zł + 7% VATu ale od 24 czerwca 2005r cena wynosi 35zł + 7% Vatu
Wiec OBECNA CENA WYNOSI 35zł + 7% VATu

Witaminy i minerały - Zestawienie
http://www.sfd.pl/temat284353 

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 6988 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 52689
tak samo zamawialem - ale czysta ostrowia z woda w szejkerze = piana na 10 cm - koniecznie jakies wegle trzeba dodac

-World belongs to strong and brutal-

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1191 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 22738
FU e tam nic nie trzeba do tego dodawac:) ja mieszam z 30g białka w garnuszku(400ml) z woda(ale tej wody tylko troszke - bardzo mało) i powstaje z tego taka papka i jem ta papke :p srednio dobre ale wg mnie lepsze niz dokładnie wymieszane z woda(nie lubie mleka i chyba dlatego)

Witaminy i minerały - Zestawienie
http://www.sfd.pl/temat284353 

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 6988 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 52689
ja tylko z woda robie szejki, problem jest w tym ze normalna serwatka "firmowa" nie pozostawia piany (co najwyzej pol centymetra ktore zaraz schodzi)

-World belongs to strong and brutal-

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 2657 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 55935
podobnie Witalmaks
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 6919 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 36481
Refresh
1

Zapraszam na mój kanał:
https://www.youtube.com/c/krzysztofjaruszewski 

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co myślicie o tych gainerach?

Następny temat

Equalizer

electro
Polecane artykuły