SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ostrowia - wszystkie potrzebne informacje

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 89030

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
Ja kupuje od niejakiego Psujo - nie wiem czy moge to tu pisac ale nie reklamuje go poprostu koles ma zero negatywow (przynajmniej mial jak ja kupowlaem 2 czy 3 razy)!!! ALe wiadomo na allegro jest plynnie, raz kupowlaem od kolesia co mial kilkaset i 60 zeta wtopilem potem mu zablokowali konto(nie Ostrowie :). ALe poki co bralem od Psujo i bylem zadowolony, wiec w zadnym wypadku za niego nie recze, pisze tlyko jakie jest moje doswiadczenie wzialem 2 czy 3 razy i przyszlo szybko i super a co dla mnie wazniejsze dostepne byly platnosci allegro. Nie ma poco brac od Ostrowi skoro leja na klientow. Nie lubie takich firm i z ciekawosci kupilem i bylem z bialka zadowolony ale jak tu czytam ze nie wysylaja po 2 tyg. to ja ich pier... nie kupuje od takich ludzi, a tych co tak robia to sie smieje bo w ten sposob tu nadal jest Polskie klimaty. Juz duzo firm sie nauczylo jka traktowac klienta. Ostrowia najwyrazniej nie, wiec niech sie obudza ze jestesmy juz w Europie i place to wymagam. Przerzucam sie na SOjavit 85 olimpa , szybkowchlanialne, bardzo dobre jakosciowo, z dodatkami, w ladnej puszce z miareczka, cena ta sama co Ostrowia. Po co mam brac od kogos kto ma mnie gdzies? Olimp mi jeszcze podziekuje :D Skoro nie widac roznicy to po co przeplacac?

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 25 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 188
tłuszcz - 8g - strasznie dużo :) takie bardziej markowe mają ok 1% :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
https://www.sfd.pl/temat223368/ 

Tu masz proownanie tych firmowych z ostrowia :D po tym porowaniu kupilem Ostrowie :D

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 3272 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 38457
MuManiac i tak musisz dostarczas tluszczy w diecie

co?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojdan Moderator
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 5026 Wiek 6 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 30480
Ja tez biore od niejakiego psujo i wszystko jest okey ale teraz pojawil sie inny kolezka co ma smakowe i chyba bede od niego bral bo jest chyba przedstawicielem handlowym ostrowi. Musze chyba zaczac u siebie na silce ja rozprowadzac :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 5029 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 58202
JA na bialeczko z ostrowii czekam okolo tygodnia (+/- 1 dzień). ALe teraz jak pdnieśli cenę za przesyłkę to będę kupywał na allegro n1 1kg wyjdzie taniej okolo 15 zeta wiec 0.5 kilo ostrowii za free :).

Mam pytanko do osób "biorących" z allegro: Ta ostrowia z allegro to normlany oryginalny produkt? CZy zauwayliście jakies podejrzane rzeczy?

www.blog.myfit.pl - EKSTREMALNA REDUCKJA ! DORADŹ|SKOMENTUJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 367 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 11338
To co ostrowia ma białko smakowe.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 108 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 476
4 pytania:
- z czym mieszac z wodą czy mlekiem (a jeśli z mlekiem to ile tłuszczu), bo słyszałem że jakiekolwek mieszanie odżywek z mlekiem nie jest zalecane
- czy po ostrowi wysypuje twarz (i nie tylko) syfami? jestem osoba z takimi skłonnościami i nie chciałbym sie w tym jeszcze bardziej pogrązać
btw. jest jakis test zeby sprawdzic czy sie jest uczulonym na białko?
- jak oceniacie jakość ostrowi, porównywalne z innymi odzywkami tego typu? i oczywiście jakie efekty
- czy ostrowia 'obtłuszcza' (czyt. odkłada się w postaci tkanki tłuszczowej na brzuchu) czy całośc idzie na całą sylwetkę?
pozdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojdan Moderator
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 5026 Wiek 6 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 30480
Ja biore caly czas z allegro i nic podejrzanego nie zauwazylem wiec jest wszystko ok !Tak ostrowia jest juz zmakowa :wanilia i owoce lesne ! Ni wyspypie ci po niej twarzy wiec niczego sie nie obawiaj ! Mieszac mozesz z mlekiem lub woda jak ty wolisz (z mlekiem lepsza )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1325 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 3978
a jadl ktos juz te smakowe?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co myślicie o tych gainerach?

Następny temat

Equalizer

WHEY premium