hans ja oczywiscie czekam na twoją wypowiedz
poza tym mam jeszcze jedno pytanie (do ciebie zenon tez i innych expertów) jak długo prowadzicie taki trening ze sztangą? jakies cykle robicie? bo tutaj na dłuzszą mete kregosłup siądzie od tych ciezarów mimo dobrej techniki i prostej pozycji
bylo nie było hans sie bawi setką wiec to juz jest powazne obciązenie dla kregów.
pozdro
poza tym mam jeszcze jedno pytanie (do ciebie zenon tez i innych expertów) jak długo prowadzicie taki trening ze sztangą? jakies cykle robicie? bo tutaj na dłuzszą mete kregosłup siądzie od tych ciezarów mimo dobrej techniki i prostej pozycji
bylo nie było hans sie bawi setką wiec to juz jest powazne obciązenie dla kregów.
pozdro
najważniejsza jest determinacja!